کنفرانس ۱۴ مهر مایکروسافت مصادف با رونمایی سرفیس پرو ۴، و لومیاهای جدید خواهد بود

کمپانی مایکروسافت به مانند اپل در مهرماه کن دعوتنامه‌ی مراسم رسمی خود را برای روز ۱۴ مهر ماه ارسال کرده است. انتظار می‌رود که در این مراسم که در شهر نیویورک برگزار خواهد شد مایکروسافت دو گوشی جدید خود با نام‌های لومیا ۹۵۰XL و ۹۵۰ را در کنار سرفیس پرو ۴ و گجت پوشیدنی جدید معرفی کند.

مایکروسافت در ایفا ۲۰۱۵ کنفرانس مختصری برگزار کرد

البته حرف جدیدی برای گفتن نداشت اما با ارسال دعوتنامه‌ی رسمی برای ۱۴ مهر ماه چشم‌های علاقمندان به این کنفرانس دوخته شده است تا شاهد حضور پررنگ مایکروسافت در زمینه‌ی گجت‌های هوشمند باشند.در حال حاضر باید منتظر ویندوز فون ۱۰ نیز باشیم و احتمال معرفی این ورژن از سیستم عامل برای گجت های همراه مایکروسافت نیز بسیار زیاد است.

شاید مهم‌ترین موردی که همگان منتظر معرفی آن هستند گوشی‌های جدید لومیا ۹۵۰ و ۹۵۰XL هستند. در روزهای گذشته شاهد فاش شدن تصاویر رندر شده و مشخصات فنی هر دو گوشی بوده‌ایم و حالا نوبت مایکروسافت است تا گوشی‌های پرچمدار جدید خود را به صورت رسمی معرفی کند.

سرفیس پرو ۴ دیگر گجتی است که احتمالا در روز ۱۴ مهر ماه معرفی خواهد شد. سرفیس پرو ۴ بنابر شایعات تغییرات زیادی نسبت به نسل قبل خود نخواهد کرد اما ممکن است مایکروسافت تغییراتی در اندازه صفحه نمایش و رزولوشن آن ایجاد کرده و وزن و ضخامت آن را نیز کمتر کند. به علاوه اضافه شدن حسگر اثر انگشت و تغییرات در طراحی صفحه کلید نیز از مواردی هستند که احتمال به وقوع پیوستن آن‌ها زیاد است.

همچنین شایعات جدید خبر از معرفی نسخه‌ی ۱۴ اینچی سرفیس پرو ۴ نیز می‌دهند. باید منتظر ماند و دید که مایکروسافت روز ۱۴ مهر چه مواردی را برای شگفت‌زده کردن علاقمندان خود در نظر گرفته است.

نظر شما چیست؟ چه انتظاری از کنفرانس این شرکت دارید؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *