برگزاری آزمون آیین نامه آنلاین | ریپورتاژ آگهی

وبسایت یک آزمون | مرجع آزمون های آنلاین ایران با دارا بودن بیش از ۱۸۰۰ تست ازمون ایین نامه راهنمایی و رانندگی به صورت استاندارد کامل ترین بانک سوالات آیین نامه راهنمایی و رانندگی را در اختیار کاربران قرار داده است.شما میتوانید با شرکت در آزمون های آنلاین آیین نامه به منظور شرکت در آزمون آییننامه اصلی میزان تسلط خود به کتاب آیین نامه راهنمایی و رانندگی را محک بزنید.هر ازمون به دارای ۳۰ سوال و مدت زمان پاسخ دهی ۲۰ دقیقه ای به مانند آزمون آیین نامه اصلی میباشد. در پایان آزمون شما میتوانید با کلیک بر روی نمایش سوالات کلید سوالات و پاسخ تشریحی را نیز مشاهده نمایید و کارنامه آزمون به آدرس ایمیل شما ارسال خواهد شد. به زودی وبسایت یک آزمون در کلیه رشته های تحصیلی اقدام به تالیف سوالات تستی خواهد نمود.

سطح سوالات مختلف میباشد و از تمامی قسمت های کتاب به دقت سوالات استانداردی تالیف شده است.در صورتی که بتوانید در تمامی آزمون ها شرکت نمایید شناس قبولی شما در آزمون اصلی به شدت بالا خواهد رفت.در صورت داشتن هرگونه پیشنهاد و انتقادی در رابطه با یک آزمون میتوانید از طریق آدرس ایمیل info[at]1azmoon[dot]com با ما در تماس باشید.

آزمون آیین نامه وبسایت یک آزمون بر اساس آخرین تغییرات کتاب آیین نامه راهنمایی و رانندگی تهیه و تنظیم شده است و در نتیجه شما کاربر گرامی بر اساس آخرین تغییرات میتوانید دانش رانندگی خود را محک بزنید.

شرط قبولی در آزمون آیین نامه به دست آوردن حداقل ۲۷ نمره از ۳۰ نمره میباشد.هر سوال دارای یک امتیاز بوده و در جمع با پاسخ درست به همه ی سوالات آزمون شما ۳۰ نمره به دست خواهید آورد و در آزمون نمره ی کامل قبولی را کسب خواهید نمود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *