گلکسی اس ۷ و ایفون ۶ اس نیمه ی دوم ۲۰۱۵ به بازار عرضه میشوند

اخبار و حواشی زیادی در مورد انتشار نسخه ی جدید سری گلکسی٬یعنی گلکسی اس ۷ منتشر شده است.همچنین کمپانی اپل نیز طبق شنیده ها ایفون ۶ اس را پاییز امسال معرفی و عرضه خواهد کرد و گمانه زنی های برای مشخصات و قیمت این دو مدل وجود دارد.

گلکسی اس ۷ و ایفون اس ۶ رقبای دیرینه بازار

براساس گزارش‌های منتشر شده در رسانه‌های کره‌ای، سامسونگ در نظر دارد تا گلکسی S7 را در نیمه‌ی دوم سال ۲۰۱۵ میلادی برای رقابت با آیفون ۶S روانه‌ی بازار کند. رسانه‌های کره‌ای این خبر را به نقل از منابع داخلی منتشر کرده‌اند. به گفته‌ی این افراد، سامسونگ کار روی گلکسی S7‌ را ۲ تا ۳ ماه پیش از موعد همیشگی آغاز کرده است. سامسونگ در اوایل سال جاری میلادی نسل جدید گلکسی S را روانه‌ی بازار کرده و آغاز روند طراحی و تولید پیش از موعد این گوشی‌هوشمند، عرضه‌ی آن در اواخر سال ۲۰۱۵ را نوید می‌دهد.

طبق اطلاعات و خبر های به دست آمده، سامسونگ چرخه‌ی کاری ۱۲ ماهه دارد. سامسونگ به منظور مقابله با آیفون ۶S درنظر دارد تا پرچمدار خود را در نیمه‌ی دوم سال جاری میلادی روانه‌ی بازار کند. در کنار عرضه‌ی گلکسی نوت ۵ و گلکسی S7، گمانه‌هایی نیز مبنی بر عرضه‌ی یک نسخه‌ی دیگر از پرچمداران سامسونگ منتشر شده است. بنابر شنیده‌ها این نسخه که سایز بزرگ‌تری نیز دارد، گلکسی S7 اج پلاس (Galaxy S7 Edge Plus) نام خواهد گرفت.

هرچند در پیش گرفتن چنین سیاستی می‌تواند عرصه را در نیمه‌ی دوم سال برای اپل تنگ کند، اما سامسونگ را نیز از دست یافتن به فروش بالاتر در مورد پرچمدار کنونی با مشکلاتی روبرو خواهد کرد. دیروز گزارشی منتشر شده بود که نشان از پیش‌بینی فروش ۴۵ میلیون دستگاه گلکسی S6 و S6 اج تا پایان سال داشت.

گلکسی نوت ۵

پس از انتشار شایعات در خصوص معرفی گلکسی اس ۷ در نیمه‌ی دوم سال جاری میلادی، تیم بازاریابی سامسونگ در واکنش به این خبر، تغییر برنامه‌های سامسونگ را در مورد عرضه‌ی پرچمدارانش به بازار، منفی عنوان کرد. یکی از اعضای تیم بازاریابی سامسونگ در این خصوص چنین اظهار نظر کرده است:

کمپانی سامسونگ به تعهدات خود مبنی بر عرضه‌ی گوشی‌های هوشمندش در زمان‌های مشخص شده پایبند است و محصولات سری گلکسی S نیز از این قاعده مستثنی نیست.

با این وجود به نظر می‌رسد مقابله با نسل جدید آیفون‌ها بر دوش گلکسی نوت ۵ و سایر گوشی‌های هوشمندی خواهد بود که این کمپانی طی ماه‌های پیش رو روانه بازار می‌کند.

نظر شما در این خصوص چیست؟انتظار شما از سری جدید پلتفرم اپل و سامسونگ چیست؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *