مشاهده اولین ویدیو تریلر بتمن علیه سوپر من : طلوع عدالت

No Comment
دنیای تکنولوژیگوناگون
0
0

دو ابر قهرمان دنیای کمیک بوک ها و فکاهی ها بتمن و سوپرمن پس از مدت ها انتظار در یک فیلم حضور خواهند داشت.این فیلم Batman V Supeman : Dawn of Justice نام گرفته است.

حتما بخاطر دارید که سری سه گانه بتمن شوالیه تاریکی به کارگردانی کریستفر نولان بسیار پر رنگ درخشید، بسیاری از هواداران شخصیت بتمن نگران آینده‌ی این کاراکتر بدون حضور کریستین بیل شدند. در هر صورت، حالا جای او را بن افلک که یکی از بازیگران مطرح هالیوودی است، گرفته و در اقتباس سینمایی دیگر از این شخصیت، او را در مقابل سوپرمن با بازی هنری کیویل خواهیم دید.با این حال بسیاری از طرفداران سه گانه ی بتمن علاقه ی بیشتری به بازی کریستین بیل و هنر نمایی او در سری فیلم های بتمن دارند.

در حالی که قرار نبود تریلر فیلم بتمن علیه سوپرمن فعلا به صورت اینترنتی منتشر شود، اما لو رفتن نسخه‌های بی کیفیت از آن، کمپانی وارنر را مجاب کرد تا تریلر این فیلم را به صورت عمومی منتشر کند.
اولین تریلر رسمی فیلم Batman v Superman: Dawn of Justice را در ویدیوی زیر مشاهده کنید.

فیلم سینمایی بتمن علیه سوپرمن (Batman v Superman : Dawn of Justice) ادامه‌ی فیلم سینمایی Man of Steel با هنرمندی هنری کیویل در نقش کلارک کنت/سوپرمن خواهد بود که این‌بار بازیگرانی هم‌چون بن افلاک در نقش بروس وین/ بتمن٬ گَل گِدوت در نقش شاهزاده دیانا/واندر ومن٬ جِسی ایسِنبِرگ در نقش لکس لوثر٬ جرمی آیرونس در نقش آلفرد و هالی هانتر در نقش جدیدی که در این فیلم شکل گرفته، ایفای نقش می‌کنند. چندی از بازیگران دیگری که در Man of Steel حضور داشتند مانند امی آدامز٬ لاورنس فیش‌بورن و دیانا لین در نقش‌های خود به فیلم جدید باز خواهند گشت.

این فیلم نوشته‌ای از کریس تریو و دیوید اس است.گویر فیلم نامه‌نویسی را برعهده گرفته و زاک اسنایدر کارگردانی این قسمت را همانند فیلم قبل برعهده دارد.

Batman v Superman : Dawn of Justice در تاریخ ۲۵ مارچ ۲۰۱۶ در سینما های کشور امریکا اکران خواهد شد.نظر شما در مورد این فیلم چیست؟

POST A COMMENT.