HTC One M9 در قیاس با HTC One M8 را در ویدیویی مشاهده کنید

کمپانی بزرگ HTC تمام تلاش خود را به کار گرفته است تا از درز اطلاعات گوشی HTC One M9 جلوگیری به عمل اورد.با وجود درز اطلاعات مشخصات فنی HTC One M9 هنوز اطلاعات کاملی درمورد این گجت هوشمند اندرویدی در دست نیست.حال در ویدیو منتشر شده طراجی ظاهری پرچمدار بعدی htc را مشاهده خواهیم نمود.با پارس بیت کوین همراه شوید.

 اچ‌تی‌سی فردا بعد از ظهر از نسل بعدی پرچمدارِ اندرویدی خود HTC One M9 پرده برداری خواهد کرد. طی چند هفته‌ی اخیر تقریبا هر روز شاهد اخبار مختلف از این گوشی هوشمند بودیم. تصاویر مختلفی از آن فاش شد و مشخصات فنی آن گمانی زنی شد و حالا نیز ویدیوِ کار کردن با این گوشی در کنار M8 پخش شده است.

در M9 دکمه‌ی پاور از بالا به سمت راست منتقل شده است تا دسترسی به آن ساده‌تر شود. دکمه‌ی کم و زیاد کردن حجم صدا نیز ظاهرا به دو دکمه‌ی کاملا مستقل تبدیل شده است. لبه‌ی فلزی تلفن هم به نظر می‌آید به رنگ طلایی باشد.

در پشت دستگاه خبری از دوربین دوگانه‌ی Duo Camera نیست. دوربین ۴ مگاپیکسلی اولتراپیکسل به جلوی این تلفن منتقل شده و در پشت از یک دوربین ۲۰ مگاپیکسلی استفاده شده است.HTC One M9 با حفظ اصالت ظاهری سری One دستخوش تغییراتی اندک شده است.

میتوانید ویدیو HTC One M9 در قیاس با HTC One M8 را مشاهده نمایید.

فردا باید دید HTC One M9 موجود در این ویدیو ایا با مدل اصلی تطبیق میکند یا خیر.نظر شما در این مورد چیست؟آخرین اخبار دنیای آی تی و فناوری را در پارس بیت کوین دنبال نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *