گوشی جدید سونی با نام کاسمس عرضه خواهد شد

اطلاعات و تصاویر به دست آمده از منابع معتبر خبر میدهد که سونی در پی ساخت گوشی جدیدی با نام کاسمس است. Xperia Cosmos دارای کیفیت دوربین جلوی بهتری نسبت به رقبا خواهد بود و این خبر خوبی برای طرفداران عکس های سلفی میباشد.

منبع تصاویر لو رفته کاربری به نام upleaks@میباشد.در این تصاویر لو رفته از گوشی‌ هوشمند جدید سونی، اندروید ۵، گوشه‌های گرد شده دستگاه و حاشیه‌های کمتر در بخش پایین دستگاه به چشم می‌خورد. اینطور که مشخص شده، کاسمِس از یک دوربین قوی در بخش جلویی همراه با فلشی در کنار آن بهره برده است. همچنین سونی در بخش پایینی گوشی حاشیه را بسیار کمتر از دستگاه‌های معمول خود کرده تا جلوه‌ای زیبا به دستگاه دهد.

upleaks@ مدعی است که گوشی هوشمند Cosmos با پردازنده مدیاتک قدرت گرفته است. اما هیچ اطلاعات دیگری درباره این گوشی هوشمند وجود ندارد، با این حال مشخص است که تمرکز سونی برای ساخت این دستگاه بر روی دوربین جلویی و تصاویر سلفی است. به احتمال زیاد، سونی به زودی این گوشی هوشمند را معرفی کند.

البته تنها دوربین جلو برای جذب کاربران در بازار پر قدرت و متنوع امروز نمیتواند به تنهایی جذب کننده و درامدزا باشد و باید دید Xperia Cosmos در اخبار بعدی چه قابلیت هایی ارایه خواهد داد.نظر شما چیست؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *