لومیا ۶۴۰ قدم بعدی مایکروسافت برای جلب کاربران رده پایین قیمت

گوشی جدید هوشمند مایکروسافت در رده ی پایین قیمت بازار لومیا ۶۴۰ نامگذاری خواهد شد. لومیا ۶۴۰ در حال حاضر با شماره‌ی RM-1109 توسط آناتل اپراتور بزرگ کشور برزیل،توسط آژانس مخابرات ملی آمریکا تایید شده است.

تایید لومیا ۶۴۰ توسط اپراتوری آناتل بخش اعظمی از مشخصات فنی این گوشی‌هوشمند را مشخص کرده است. بر این اساس لومیا ۶۴۰ از امکاناتی نظیر +HSPDA، وای‌فای، بلوتوث نسخه‌ی ۴، دو سیم‌کارت، پشتیبانی از تلویزیون دیجیتال و باتری ۲٫۵۰۰ میلی‌آمپر ساعتی بهره می‌برد. هنوز مشخص نیست که آیا این گوشی‌هوشمند با ویندوز ۱۰ یا ویندوز فون ۸.۱ عرضه خواهد شد.با این حال احتمال عرضه این مدل با ویندوز فون ۱۰ بسیار بیشتر میباشد.

Lumia640-مایکروسافت-گوشی
Lumia640-مایکروسافت-گوشی

گیرنده ی دیجیتال تلویزیونی تعبیه شده در لومیا ۶۴۰ میتواند از نقاط قوت آن باشد و در کشور ایران نیز قابل استفاده خواهد بود.با توجه به نام انتخاب شده برای این محصول می‌توان چنین استنباط کرد که لومیا ۶۴۰ نسل جدید لومیا ۶۳۰ و ۶۳۵ است که یک سال از زمان عرضه‌ی آن‌ها به بازار می‌‌گذرد. احتمالا در کنار لومیا ۶۴۰ شاهد معرفی گوشی‌هوشمند دیگری با عنوان لومیا ۶۴۵ خواهیم بود که با قابلیت اتصال به شبکه‌های LTE برای بازار آمریکا عرضه خواهد شد.

احتمالا مایکروسافت لومیا ۶۴۰ و ۶۴۵ را در کنگره‌ی موبایل که چند روز دیگر در بارسلون آغاز خواهد شد، معرفی می‌کند. نظر شما در خصوص این محصول چیست؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *