ساعت هواوی واچ را در ویدیو معرفی آن تماشا کنید

No Comment
دنیای تکنولوژیموبایل و تبلت
0
0

مدت کوتاهی تا کنگره جهانی موبایل بارسلون زمان باقیست و ویدیو ها و اخبار داغی در مورد مشخصات مختلف گجت های دیجیتال به بیرون درز میکند.ساعت هواوی واچ هم از این قاعده مستثنا نیست و در ویدیو شاهد طراح خیره کننده این ساعت شیک و کلاسیک خواهیم بود.در ادامه با پارس بیت کوین همراه شوید.

هواوی تا شروع کنگره جهانی موبایل صبر نکرده و تبلیغات هواوی واچ را از همینک آغاز نموده است.؛ اگرچه به نظر می‌رسد این کمپانی برنامه‌های خود را تا اعلام نشدن یک رویداد مطبوعاتی در روز یکم مارس، منتشر نکند، اما با این حال ویدئویی از محصول بی‌نظیر خود ارائه کرده که در آن از اولین گجت پوشیدنی خود که مجهز به اندروید ور است، به نمایش گذاشته است. ساعت هوشمند این کمپانی که «هوآوی واچ» نام دارد، در عین سادگی طراحی زیبایی نیز دارد.

هواوی واچ ساعتی کلاسیک

هوآوی در این ویدئو به انتشار جزئیات ساعت لوکس خود نپرداخته است، اما کاملا واضح است که با این ویدئو، سعی در نشان دادن محصولی خارق‌العاده را دارد. ساعت لوکس هوآوی با صفحه نمایش دوار، بند‌های چرمی و فلزی و با ظاهری مجلل ارائه شده است. قطعا این گجت، یکی از بهترین ساعت‌هایی است که تا به حال معرفی شده است؛ هنوز اطلاعات دقیق از این محصول در دسترس نیست و ممکن است تا چند ساعت دیگر هوآوی با قابلیت‌های خارق‌العاده‌ی این محصول، تمامی طرفداران و کاربران خود را شگفت زده کند.زمان دقیق عرضه هواوی واچ هنوز مشخص نیست.

بزرگترین اتفاق دنیای گجت های پوشیدنی نیز اپل واچ خواهد بود که استارت ساعت دیجیتالی را جلوتر از تمامی کمپانی ها زد و شاید آخرین کمپانی در این میدان باشد که ساعت را عرضه کند.ویدیو ساعت جذاب هواوی واچ را میتوانید در پارس بیت کوین مشاهده نمایید.

آخرین اخبار دنیای تکنولوژی و فناوری را در پارس بیت کوین دنبال نمایید.از فروشگاه اینترنتی پارس بیت کوین دیدن کنید.

 

POST A COMMENT.