تصاویر گلکسی اس ۶ اج به بیرون درز کرد دوربین

تصاویر بسیاری منتسب به سامسونگ گلکسی اس ۶ و گلکسی اس ۶ در فضای نت منتشر شده و امروز نزدیکترین تصویر گلکسی اس ۶ اج توسط سی نت کره به بیرون درز کرد تا اطلاعاتمان نسبت به این مدل کاملتر شود.

این تصاویر گلکسی اس ۶ اج را در تمامی جهات و زوایا به نمایش درآورده است و بسیار به واقعیت و مدل اصلی میتواند نزدیک باشد اا با این حال ممکن است این تصاویر ساختگی باشد. به نظر می‌رسد این تصاویر در حقیقت رندرهای سه‌بعدی باشند که بر اساس آخرین فرم‌فکتور فاش شده از پرچمدار سامسونگ ساخته شده‌اند.

چرا که اگر به این تصاویر منتسب به گلکسی اس ۶ نگاهی بیاندازیم بدین ترتیب با کمی دقت متوجه خواهید شد٬ جایگیری حسگرها، دوربین جلویی و فلش LED در حالت صحیح قرار نگرفته‌اند. همچنین طراحی دستگاه نیز با رنگ‌بندی که برای گلکسی اس ۶ متصور هستیم همخوانی ندارد. افزون بر این، انحنای نمایشگر در دو گوشه نیز بیشتر از حدِ حقیقی به نظر می‌رسد؛ خصوصا که می‌دانیم گلکسی اس ۶ اج انحنای زیادی در دو لبه نخواهد داشت. ارتفاع کلید خانگی را نیز به این لیست اضافه کنید که باید اندکی بلندتر باشد تا فناوری لمسی جدید سامسونگ محقق شود. بنابراین لیست نواقص این طرح چندان کوتاه به نظر نمی‌رسد.

تصاویر گلکسی اس ۶ اج

Samsung-Galaxy-S6-Edge-3D-Render-01 Samsung-Galaxy-S6-Edge-3D-Render-07 Samsung-Galaxy-S6-Edge-3D-Render-05

نظر شما در مورد تصاویر منتشر شده Galaxy s6 edge چیست ؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *