اکسپریا زد ۴ : اولین عکس های رندر شده این گوشی فاش شد

No Comment
دنیای تکنولوژیموبایل و تبلت
0
0
parsbtc_Z4

اطلاعات زیادی درباره اکسپریا زد ۴ سونی فاش شده است. از ابعاد تا مدل دوربین این دستگاه در شایعات مختلف مورد بحث قرار گرفته و بالاخره امروز تصویر رندر شده از اکسپریا زد ۴ نیز منتشر شد. به لطف Onleaks@ می‌توانید در بالا اولین تصویر از پرچم‌دار بعدی سونی را مشاهده کنید.

ابعاد قاب دور این این دستگاه ۱۴۶.۳ در ۷۱.۹ در ۷.۲ میلی‌متر است. با این ابعاد مشخص است که اکسپریا زد ۴ تفاوتی در اندازه با زد ۳ نخواهد کرد و به احتمال فراوان اکسپریا زد ۴ نیز نمایشگری ۵.۲ اینچی خواهد داشت.

تصویر رندری که در بالا مشاهده می‌کنید، از جهات مختلف ما را به یاد پرچم‌دار‌های قبلی سونی و مخصوصا اکسپریا زد ۳ می‌اندازد. همانطور که در تصویر مشخص است لبه‌های کناری دستگاه تنها تغییراتی کوچک نسبت به زد ۳ پیدا کرده‌اند، بلندگوی دستگاه به بخش بالایی لبه شیشه‌ای منتقل شده و به نظر نمی‌رسد دکمه‌های تنظیم صدا نیز شبیه به زد ۳ در میانه دستگاه قرار گرفته باشند و به نظر کمی به سمت بالا آمده‌اند.

احتمالا در طراحی بلندگوی دستگاه، همین طراحی در بخش پایینی اکسپریا زد ۴ تکرار شده و شکاف‌های بلندگو به لبه شیشه‌ای پایین گوشی منتقل شده باشد. همچنین نکته ریز دیگری که در این تصویر مشخص است، در مقایسه با اکسپریا زد ۳، در زد ۴ جایگاه سنسور مجاورت با دوربین جلویی جا به جا شده است.

این تغییر‌های انجام شده در اکسپریا زد ۴ را نمی‌توان بزرگ به حساب آورد اما سونی در بخش مشخصات فنی قطعا این دستگاه را نسبت به زد ۳ قدرتمند‌تر کرده است. اینطور که گفته می‌شود سنسور IMX230، اندروید ۵٫۰٫۲، پردازنده هشت هسته‌ای اسنپ‌دارگون ۸۱۰ بعلاوه ۳ گیگابایت حافظه رم DDR4 و البته ظرفیت باتری بهتر در این دستگاه به کار خواهد رفت.

parsbtc_Z4

parsbtc_Z4

parsbtc_Z4

parsbtc_Z4

 

POST A COMMENT.