HTC One M9 دارای تغییرات ظاهری فراوانی خواهد بود

No Comment
دنیای تکنولوژی
0
0
HTC-M9-Hima-تصاویر

سری One توسط کمپانی HTC در سال ۲۰۱۳ طراحی شد و جز با کیفیت ترین گوشی های این برند قرار گرفت.سری One اچ تی سی هم اکنون پرچمدار این شرکت است. HTC One M9 نسل بعدی و برادر کوچکتر M8 خواهد بود و اچ تی سی برای جلوگیری از تکراری بودن ظاهر دستگاه دست به تغییراتی اساسی در سری جدید خواهد زد.

برخلاف شرکت اپل دیگر برندها طرفدار تنوع از نوع بسیار زیاد در زمینه تغییر و تحول در هر نسل هستند و این امر درمورد HTC One M9 نیز صدق میکند. نگرانی‌ درباره تکراری شدن طراحی گوشی‌های اچ‌تی‌سی با انتشار خبرهای جدید در طول هفته جاری تشدید شد؛ خبرهایی که مدعی ایجاد تغییرات بسیار اندک در نسل جدید سری One در سال 2015 نسبت به One M8 از سوی اچ‌تی‌سی بودند. در هر حال اکنون به نظر می‌رسد این اطلاعات چندان صحت نداشته‌اند.

بدین ترتیب و با توجه به همین سیاست٬گوشی هوشمند M9 موسوم به اچ‌تی‌سی هیما، برخلاف نسل قبلی خود در بر دارنده‌ی تغییراتی در قسمت پشتی خواهد بود و تنها یک لنز دوربین در بدنه‌ی یکپارچه‌ی آن مشاهده خواهد شد. با این وجود، تغییرات اصلی دستگاه در قسمت جلویی خواهد بود. گفته می‌شود که دوربین جلویی پرچمدار اچ‌تی‌سی بزرگ‌تر خواهد شد و در قسمت وسط بالای دستگاه و در کنار یکی از اسپیکرهای BoomSound جای‌گذاری خواهد شد. اسپیکر دیگری نیز در قسمت پایین دستگاه قرار خواهد داشت. حاشیه‌های نمایشگر در نسل جدید پرچمدار اچ‌تی‌سی یعنی One M9 به شکل قابل توجهی کاهش پیدا خواهد کرد و پنل شیشه‌ای نمایشگر از سمت چپ تا گوشه‌ی راست صفحه را خواهد پوشاند.

آنچه گفته شد تنها بخشی از تغییرات اعمال شده در طراحی One M9 به شمار می‌رود ولی انتظار می‌رود جزئیات بیشتر را با نزدیک شدن به زمان معرفی رسمی بدست آوریم. اچ‌تی‌سی بصورت تاریخی عملکرد خوبی در پنهان نگاه داشتن جزئیات و اطلاعات محصولاتش از خود نشان داده؛ بنابراین ممکن است برای به دست آوردن اطلاعاتی درباره پرچمدار جدید اچ‌تی‌سی باز هم مجبور به صبر کردن باشیم.

کنگره ی موبایل بارسلون محلی است که اچ تی سی وان ام 9 رونمایی خواهد شد و اخبار این رویداد بزرگ را میتوانید در پارس بیت کوین مشاهده نمایید.

نظر شما در خصوص تغییرات ذکر شده در HTC One M9 چیست؟ این موارد انتظار شما برای تغییر در طراحی را برآورده خواهد کرد یا همچنان به دنبال چیزی بیش از این از سوی اچ‌تی‌سی هستید؟ دیدگاه خود را از بخش نظرات با ما و سایر خوانندگان پارس بیت کوین به اشتراک بگذارید.

از فروشگاه اینترنتی پارس بیت کوین دیدن فرمایید.

POST A COMMENT.