یکی از دو گوشی HTC ONE M9 یا HTC HIMA دهم اسفند معرفی میشود

No Comment
دنیای تکنولوژی
0
0
اچ تی سی وان ام ۹ هیما MWC 2015

پرونده ی CES 2015 بسته شد و د. گوشی مذکور در آن نمایشگاه معرفی نشدند.حال به قطع یقین یکی از دو گوشی HTC ONE M9 یا HTC HIMA در کنفرانس جهانی موبایل در شهر بارسلون اسپانیا معرفی میشود.

نمایشگاه MWC 2015 فرصت بسیار مناسبی برای برند های مختلف است تا  جدیدترین دستاورد های خود را در حوزه صنعت موبایل و ارتباطات معرفی نمایند.با نزیک شدن به زمان برگزاری کنگره‌ی موبایل بارسلون، گمانه‌زنی‌ها در مورد گوشی‌های‌هوشمند و محصولات معرفی شده در این نمایشگاه نیز قوت می‌گیرد. بسیاری از کارشناسان انتظار دارند اچ‌تی‌سی نسل جدید پرچمدار خود را که با نام رمز هیما شناخته می‌شود، در جریان این نمایشگاه معرفی کند. حال آنکه این کمپانی دعوت‌نامه‌های مربوط به کنفرانس خبری خود را که در ۱۰ اسفند ماه برگزار خواهد شد، ارسال کرده است. اچ‌تی‌سی کنفرانس خود را یک روز زودتر از آغاز رسمی نمایشگاه برگزار می‌کند. سال گذشته نیز این کمپانی تایوانی گوشی‌هوشمند خود، اچ‌تی‌سی وان ام ۸ را در ۲۵ مارس معرفی کرده و در فاصله‌ی اندکی پس از معرفی روانه‌ی بازار کرد.

ممکن است اچ تی سی پیش دستی کند و جلوتر از سامسونگ و دیگر شرکت ها پرچمدار خود HTC ONE M9 را در این نمایشگاه معرفی نماید و بدین ترتیب گوی سبقت را در عرضه و فروش از دیگر رقبا برباید.

همانطور که در پوستر زیر مشاهده میکنید، دعوت نامه اطلاعات خاص و روشنی را در مورد آنچه که در این کنفرانس معرفی خواهد شد، ارائه نمی‌دهد. اچ‌تی‌سی از عبارت Utopia in Progress‌ استفاده کرده که به معنای آرمان‌شهر در حال پیشرفت است. این عبارت به‌گونه‌ای نگاشته شده که دو حرف O روی هم قرار گرفته‌اند. به نظر می‌رسد اچ‌تی‌سی در نظر دارد تا فناوری جدید دوربین را در نسل جدید پرچمدار خود معرفی کند. البته می‌توان این نماد را نشان از بکارگیری زوم اپتیکال در نسل  جدید پرچمدار اچ‌تی‌سی تعبیر کرد. برای اطلاع از جزئیات محصول جدید اچ‌تی‌سی باید به انتظار انتشار اخبار و اطلاعات بیشتر در این مورد بنشینیم.

اچ تی سی وان ام ۹ هیما MWC 2015

Website Comments

POST A COMMENT.