گوشی هوشمند وایو به بازار خواهد امد اینبار مستقل از سونی

No Comment
دنیای تکنولوژی
0
0
Vaio-smartphone-retail-وایو گوشی هوشمند

طی مذاکرات بین دو کمپانی سونی و شرکای صنعتی ژاپن JIP برند Vaio به این کمپانی واگذار گردید و پس از گذشت چند ماه خبر عرضه گوشی هوشمند وایو از طرف این کمپانی به گوش میرسد.

در ماه های گذشته شاهد خبر فروش برند وایو در رسانه‌های خبری در نقاط مختلف دنیا بودیم، سونی تصمیم به فروش و واگذاری این برند به شرکای صنعتی خود در ژاپن کرد و تمرکز خود را بر روی برند Xperia کذاشت. حال گروه صنعتی ژاپن JIP قصد دارد تا برند وایو را این بار برای تلفن‌های هوشمند مورد استفاده قرار دهد. بر طبق اعلام قبلی این گروه، قرار بود اولین تلفن هوشمند تحت این نام تجاری در ابتدای سال ۲۰۱۵ میلادی وارد بازار های جهانی شود، ولی انتظارها در ماه ژانویه امسال بی‌نتیجه ماند و عرضه رسمی آن تا ماه آینده به تعویق افتاد. هنوز دلیل این تاخیر مشخص نیست و مشتاقانه منتظر معرفی این گوشی هوشمند به بازار خواهیم بود.

Fukuda Naohisa مدیرکل گروه شرکای صنعتی ژاپن، بعد از به بیرون درز کردن تصاویر جبعه محصول، ضمن نمایش رسمی این جعبه در کنفرانس رسمی شرکت، به تمامی شایعات و حدس و گمان‌ها پایان داد و ما به زودی شاهد حضور تلفن‌های هوشمند وایو در بازار تلفن‌های هوشمند خواهیم بود. جعبه به نمایش در آمده از طراحی بسیار ساده‌ای بهره می‌برد که نام تجاری وایو بر روی آن با ابعاد بزرگ درج شده است. بر اساس شایعات این دستگاه از یک صفحه نمایش ۵ اینچی بهره‌مند خواهد بود و همچنین تبلت‌هایی نیز با این نام تجاری طی چند ماه آینده روانه بازار خواهند شد.

Vaio-smartphone-retail-packaging

 

معرفی جعبه یک برند را نمیتوان امری معمول در دنیای تجارت تلقی کرد و همگان منتظر ارایه تلفن همراه توسط این کمپانی بودند!با این حال مشخص شد که گوشی هوشمند وایو در راه است و باید منتظ مشخصات فنی و سایر مشخصات ظاهری این گوشی هوشمند ماند.در مورد سیستم عامل مورد استفاده توسط گوشی هوشمند وایو نیز اطلاعاتی در دست نیست و احتمالا به مانند سایر برندهای بازار٬وایو گوشی هوشمند خود را به اندروید مجهز کند.

هر چند به بیرون درز پیدا کردن تصاویر جعبه تلفن‌هوشمند موضوعی نیست که بتوان اطلاعات چندانی را از آن برداشت کرد، ولی بعید به نظر می‌رسد که تلفن جدید وایو، امکانات خارق‌العاده‌ای به همراه داشته باشد. به هر صورت برای پی بردن به اینکه تلفن هوشمند وایو واقعا چه امکانات و ظاهری دارد و چگونه قرار است در بازار تلفن‌های هوشمند جایگاه خود را پیدا کند، باید تا ماه آینده منتظر بمانیم.

نظر شما در مورد مدیریت جدید برند وایو چیست ؟

POST A COMMENT.