گلکسی اس 6 و تصاویر نمونه اولیه انرا در پارس بیت کوین تماشا کنید

No Comment
دنیای تکنولوژی
0
0
گلکسی اس 6 و تصاویر نمونه اولیه انرا در پارس بیت کوین تماشا کنید

امروز توسط فون ارنا تصاویر جدیدی از گلکسی اس 6 به بیروز درز کرد.تصاویر رندر شده ای که با تصاویر لو رفته قبلی مطابقت میکند.در تصاویری که از گلکسی اس ۶ انتشار یافته ٬ محل قرار گیری ضربان قلب سنج و فلاش LED نسبت به نسل قبل تغییر کرده است.

درحال حاضر قابل تشخیص نیست که محصول نهایی واقعا چنین شکل و شمایلی داشته باشد اما شباهت بسیار زیاد این تصاویر با عکس‌هایی که از کاورِ گلکسی اس ۶ فاش شده بود، احتمال صحت آن‌ها را قوت می‌بخشد.حدس و گمان ها با تزدیکتر شدن به معرفی Galaxy s6 سامسونگ شدت خواهد گرفت.با این حال وبسایت های معتبر اخباری بسیار نزدیک را منتشر میکنند و احتمال کذب بودن اخبار بسیار کم است.

از طرفی پیش‌تر شواهدی به دست آمده بود که نشان می‌داد سامسونگ قصد دارد طراحی گلکسی اس ۶ را از صفر آغاز کند و در همین راستا نیز پروژه‌ی طراحی این محصول را Project Zero نام گذاری کرده است. اما آنچه در تصویر مشاهده می‌شود تفاوت چندانی با نسل قبلی ندارد و به نظر می‌رسد بدنه‌ی دستگاه نیز پلاستکی است. به همین دلیل سخت است باور کنیم که گلکسی اس ۶ چنین شکل و شمایلی داشته باشد.

به گزارش منابع معتبر خبری گزارش سه ماهه اخر ۲۰۱۴ کمپانی سامسونگ نشان از کاهش درآمد و سود بخش موبایل این شرکت نسبت به مدت مشابه سال گذشته داشت. در همین راستا سامسونگ تمام تلاش خود را می‌کند تا درخشش سال‌های گذشته‌ی خود را در سال ۲۰۱۵ مجددا تجربه کند و درآمد بخش موبایل خود را افزایش دهد. اگرچه سامسونگ هنوز در وضعیت سوددهی است و فروش بسیار بالایی را تجربه می‌کند اما رقبای این شرکت مخصوصا کمپانی‌های چینی به شدت در حال رشد و کسب سهم بیشتر بازار هستند.

تنوع محصولات سامسونگ به گونه ای است که به صورت میانگین تقریبا هفته ای یک گوشی عرضه میکند و این مسله در نوع خود جالب است!نظر شما درمورد تصویر گلکسی اس 6 چیست؟

Website Comments

POST A COMMENT.