گلکسی اس ۶ سامسونگ مجهز به رابط کاربری تاچ ویز ۶۴ بیتی خواهد بود

Samsung-Galaxy-S6-گلکسی اس

گلکسی اس ۶ سامسونگ پس از طراحی و تطبیق ان با اندروید ورژن ۵ که با پردازنده ی اختصاصی اکسینوس ۶۴ بیتی این شرکت به انجام رسیده است به رابط کاربری تاچ ویز همراه با پردازش ۶۴ بیتی مجهز خواهد شد و شاهد افزایش بازدهی و سرعت این رابط کاربری خواهیم بود.در نسخه جدید تاچ‌ ویز که برای گلکسی اس ۶ سامسونگ طراحی شده است  بخش شماره‌گیر، پیام‌ رسان، گالری و دیگر اپلیکیشن‌ ها و نرم افزار های پیش‌فرض نیز مورد طراحی و بازبینی مجدد قرار گرفته است.

اطلاعات جدید درباره بهینه سازی رابط کاربری سامسونگ مستقیم از لهستان می‌آیند. جایی که مرکز تحقیق و توسعه سامسونگ واقع شده و برخی اوقات ساخت جدید نرم‌افزاری یا اطلاعات جدید درباره گوشی‌های هوشمند این کمپانی و مخصوصا سری نوت فاش می‌شود.

حال در این خبر جدید درباره بهینه سازی رابط کاربری سامسونگ با معماری ۶۴ بیتی حتی زمان انتشار آن اعلام شده است. قرار است این رابط کاربری جدید و بهینه شده ۲۷ مارس (۷ فروردین) رسما عرضه شود.

تاکنون زیاد درباره تغییر حال و هوای رابط کاربری پیش‌فرض سامسونگ برای گوشی‌‌‌های هوشمند جدید خود و مخصوصا گلکسی S6 شنیده‌ایم. انتظار می‌رود تاچ‌ ویز جدید با گلکسی S6 رونمایی شود.

به نظر شما بهبود رابط کاربری در گلکسی اس ۶ تا چه میزان بر جذب کاربران به سوی این گوشی هوشمند تاثیر گذار خواهد بود؟

آخرین اخبار مربوط به دنیای تکنولوژی را در پارس بیت کوین دنبال نمایید.

POST A COMMENT.