ویندوز 10 و قابلیت های جدید آنرا در پارس بیت کوین تماشا کنید ( ویدیو )

شب گذشته کمپانی مایکروسافت نسخه ی جدید پیش نمایش ویندوز 10 را در کنفرانس اختصاصیش با بسیاری از ویژگی ها و قابلیت های جدید و حتی شگفت انگیز معرفی کرد.با پارس بیت کوین همراه شوید تا در ادامه ویدیو این مراسم را مشاهده نماییم.

در روزهای گذشته درمورد نسخه ی پیش نمایش ویندوز 10 اخباری را منتشر نمودیم و دیشب مایکروسافت از نسخه‌ی جدید پیش‌نمایش ویندوز که مدت‌هاست  چشم‌ها به انتظار آمدنش خیره مانده را معرفی نمود. این نسخه تغییرات بسیاری دارد و از بسیاری جهات انقلابی به شمار می‌آید. یکپارچه‌سازی ویندوز در تمامی دستگاه‌ها از تبلت و دسکتاپ گرفته تا کنسول ایکس‌باکس یکی از اهداف اصلی ویندوز 10 است. اعلانیه‌های جدید، آفیس جدید، مرورگر جدید، منوی جدید، اوت‌لوک جدید، کورتنا و بسیاری دیگر، مواردی هستند که علاقه‌مندان به محصولات این کمپانی را آنقدر شگفت‌زده کرد تا مراسم دیشب در کارنامه‌ی ردموندی‌ها به عنوان موفقیتی بزرگ ثبت شود. مایکروسافت در یک ویدیوی 7 دقیقه‌ای، اغلب بخش‌های مهمی که به ویندوز 10 اضافه شده‌اند را به نمایش می‌گذارد.

در ویدیو زیر خلاصه ای از قابلیت های بارز ویندوز 10 را تماشا نمایید :

نظر شما در مورد ویندوز 10 چیست؟ ایا با نسخه ای انقلابی در ویندوز ۱۰ مواجه هستیم و یا راه نسخه های نا امید کننده پیشین را ادامه خواهد داد؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *