ویندوز 10 و ایکس باکس وان برای ارتباط بهتر بهینه میشوند

No Comment
دنیای تکنولوژی
0
0
ویندوز 10 و ایکس باکس وان برای ارتباط بهتر بهینه میشوند

در ادامه ی کنفرانس مایکروسافت از ارتباط عمیق و بهبود یافته بین ویندوز 10 و ایکس باکس وان سخن به میان امد و ویژگی های کنسول مایکروسافت در ویندوز 10 نیز قابل استفاده خواهد بود و قابلیت استریم ایکس باکس وان به ویندوز اضافه میشود.

از آن‌جا که ویندوز ۱۰ می‌تواند بر روی سایر وسایل همراه نیز نصب شود، پس می‌توان حتی بازی‌ها را در گوشی هوشمند و تبلت نیز استریم کرد.و به بازی در هرجا و هرمکان بپردازید.فیل اسپنسر هم اکنون در حال معرفی ویژگی‌های جدید این قابلیت هیجان انگیز است. قابلیتی که ارتباط ویندوز 10 و ایکس باکس وان را وارد مرحله‌ای تازه می‌کند. با این ویژگی‌ به راحتی می‌توان کنسول خود را به دیگر گجت‌های خانگی متصل و استریم کرد و به طور زنده بازی کرد. در این مراسم فیل اسپینسر یک بازی ایکس باکس را روی سرفیس پرو ۳ اجرا کرد و از طریق یک کنترلر مشغول بازی شد تا نشان دهد وجود این قابلیت جدید چقدر می‌تواند کاربری باشد.

ویندوز 10 و ایکس باکس وان برای ارتباط بهتر بهینه میشوند 2

ویندوز 10 و ایکس باکس وان برای ارتباط بهتر بهینه میشوند 2

نرم‌افزار جدید ایکس باکس که مایکروسافت برای ویندوز ۱۰ توسعه داده به شما اجازه می‌دهد به لیست بازی‌های خود در ایکس باکس از طریق پی‌سی به راحتی دسترسی داشته باشید، لیست دوستان خود را ببینید و اخبار مربوط به آن‌ها را مشاهده کنید، حتی با دوستان ایکس باکسی خود در ویندوز ۱۰ و از طریق کامپیوتر، موبایل یا تبلت به گفتگو بپردازید و دستاورد‌های آن‌ها را مشاهده کنید یا به کلیپ‌های تهیه شده توسط آن ها نگاهی بیاندازید. استریم بازی نیز از طریق نوار وظیفه میسر شده است.

بدید ترتیب مایکروسافت در زمینه سرگرمی نیز در این کنفرانس بسیار قوی عمل کرد و نشان داد ویندوز 10 اغاز تحولی دیگر خواهد بود.در آینده شاهد اجرای بازی های بسیار پیشرفته بر روی عینک واقعیت مجازی Hololens خواهیم بود.

نظر شما درمورد ویندوز 10 و قابلیت های جدید آن چیست؟آیا تحولی در این زمینه احساس میشود یا راه ورژن های قبلی را ادامه میدهد؟

POST A COMMENT.