ویندوز 10 زمان ریستارت شدن سیستم را قابل برنامه ریزی میکند

No Comment
دنیای تکنولوژی
0
0
Windows-10-Restart-config

در ویندوز ۸ در بسیاری از موارد پیغام راه اندازی مجدد٬کاربر را دچار کلافگی میکرد و مایکروسافت برای این مشکل راه حل قابل قبولی را در ویندوز 10 ارایه نموده است که به تازگی در آخرین ساخت 9926 ویندوز ۱۰ منتشر شده است.

ویندوز 10 اخرین نسخه از سری ویندوز کمپانی مایکروسافت خواهد بود و به دلیل جلوگیری از اشتباه گرفتن آن با ویندوز ۹۵ و ۹۸ بجای ویندوز ۹ ٬ ویندوز 10 لقب گرفت.

مایکروسافت هر روز در حال اضافه کردن ویژگی‌های تازه و کاربردی جدید به ویندوز ۱۰ است.  ردموندی‌ها دوست دارند در زمان انتشار نهایی ویندوز، استقبال و رضایت‌مندی زیادی از کاربران خود ببیند. ویژگی تازه دیگری که به ویندوز ۱۰ اضافه شده به شما اجازه می‌دهد زمان ریستارت شدن سیستم خود را در زمان‌های مشخص و مناسب‌تری تنظیم کنید.

یکی دیگر از قابلیت‌های مهم دیگر این بخش، هوشمند بودن ویندوز در انتخاب زمان‌هایی است که شما از سیستم خود استفاده نمی‌کنید. به این صورت که در گزینه‌های موجود تنظیم زمان برای شروع مجدد سیستم می‌توانید این مسئولیت را به ویندوز بسپارید تا خود سیستم عامل در زمان مناسب سیستم را ری‌استارت کند. اسکرین شات بالا را مشاهده کنید.

POST A COMMENT.