ویدیو منتشر شده توسط شیائومی و مورد تمسخر قرار دادن دوربین ایفون ۶

ایفون ۶ می نوت می نوت پر.

کمپانی شیائومی که همواره تقلید از مدل های اپل را در دستور کار خود قرار داده در جدیدترین ویدیو تبلیغاتی خود بدون هراس از کپی برداری از اپل این کمپانی را مورد تمسخر نیز قرار میدهد.

برای تماشای ویدیوی تبلیغاتی شیائومی که در آن دوربین پشتی آیفون ۶ را به سخره می‌گیرد، با پارس بیت کوین همراه شوید تا در ادامه ویدیو تبلیغاتی شیائومی را مشاهده نمایید.

شیائومی، امسال بسیار قدرتمندتر و هدفمند تر از سال گذشته عمل کرده و در دنیای تلفن‌های هوشمند و تبلت ها اظهار وجود مینماید. از جمله محصولات جدید این شرکت می‌توان به تلفن‌های هوشمند Mi Note و Mi Note Pro و چند ابزار جانبی دیگر اشاره کرد دو مدل می نوت و می نوت پرو بسیار شبیه به ایفون طراحی شده اند و از سیستم عامل اندروید بهره میبرند.

اما نکته جالب در رابطه با محصولات جدید این غول چینی، تبلیغات ویدیویی آن است که به شکل عجیب و غریبی آیفون ۶ را مورد حمله قرار می‌دهد. اگر امکان تماشای ویدیو را دارید، توصیه می‌کنیم که این ویدیو طنز را در ادامه ببنید.به نظر نمیرسد اپل به چنین کمپانی کوچکی واکنش نشان دهد چرا که حتی اپل در مقابل تبلیغات شدید سامسونگ نیز واکنش خاصی نشان نداد.در فریم زیر میتوانید این ویدیو را مشاهده نمایید:

به نظر شما چنین تبلیغاتی که در آن به تخریب محصول رقیب پرداخته می‌شود، بر روی مخاطب تاثیر مثبت می‌گذارد؟ نظر شما در رابطه با این اقدام شیائومی چیست؟کمپانی سامسونگ نیز ایفون ۷ پلاس را برای خم شدن ان در بسیاری از ویدیو های تبلیغاتی و بنرها مورد تمسخر قرار داد!

POST A COMMENT.