ویدیو معرفی ال جی جی فلکس ۲ به همراه مشخصات توسط ال جی منتشر شد

No Comment
دنیای تکنولوژی
0
0
معرفی ال جی جی فکس ۲

ال جی در جدیدترین ویدیو منتشر شده به معرفی مختصر جی فلکس ۲ پرداخته است گوشی‌ هوشمند خمیده‌ی ال‌جی از نظر سخت‌افزار، طراحی ظاهری و امکانات نرم‌افزار بروز شده است. با پارس بیت کوین همراه شوید.

کمپانی بزرگ ال‌جی گوشی هوشمند خمیده ی جی فلکس ۲ را در نمایشگاه CES 2015 معرفی کرد و سری اول جی فلکس سال ۲۰۱۴ به همگان معرفی شده بود.حال سری دوم این گوشی از نظر ظاهری بهبودهای چشم‌گیری داشته و سخت‌افزار آن نیز بروز شده است. ال‌جی برای معرفی هرچه بیشتر این گوشی هوشمند یک ویدیو تبلیغاتی را منتشر کرده است. در این ویدیو مزیت‌های استفاده از نمایشگر منحنی شکل و برخی از امکانات نرم‌افزاری نشان داده می‌شود.مزیت کلیدی این گوشی هوشمندِ خمیده مربوط به قابلیت خود ترمیمی آن است که در صورت بروز خط و خش بصورت خودکار ترمیم می‌شود. در نسل جدید این فناوری، تنها در چند ثانیه خش‌ها برطرف می‌شوند.در آینده ای نزدیک نانوتکنولوژی و مواد خود ترمیم به کمک ابزار های دیجیتال خواهند آمد و به مرور دیگر نیازی به استفاده از قاب های محافظ برای این دسته از ابزار کاربردی نخواهید داشت.

گوشی هوشمند خمیده‌ی ال‌جی به اندروید آبنبات چوبی مجهز شده است و رابط کاربری اختصاصی ال‌جی نیز بر روی آن نصب شده است. این گوشی همچنین به Snapdragon 810، جدیدترین پردازنده‌ی کوالکام مجهز شده است که قادر به اجرای دستورات ۶۴ بیتی است.

البته شکل خمیده ی جی فلکس ۲ برای همه ی کاربران جذاب نیست و ممکن است با آن احساس راحتی نداشته باشند.با این حال سری جی فلکس در نوع خود دارای نو آوری میباشد و پس از عرضه این مدل باید دید٬استقبال بازار از جی فلکس ۲ به چه صورت خواهد بود.

ویدیو معرفی ال جی جی فکس ۲ به همراه مشخصات

نظر شما در مورد lg g flex 2 ٬ گوشی های خمیده و مواد خود ترمیم چیست؟

 

از فروشگاه اینترنتی پارس بیت کوین دیدن فرمایید.

 

Website Comments

POST A COMMENT.