ویدیو لحظه سقوط هواپیمای TransAsia تایوان به داخل رودخانه

حادثه سقوط پرواز شرکت مسافربری هوایی TransAsia Airways تایوان در ساعات اخیر جز خبرسازترین رویدادها میباشد.این هواپیما در داخل رودخانه سقوط کرد و ویدیو ان توسط یک دوربین که بر روی داشبورد خودرویی تعبیه شده بود به صورت تصادفی فیلم برداری شده است.

تصاویر ثبت شده از لحظه سقوط هواپیمای TransAsia تایوان نشان میدهد که تا چه اندازه سقوط هواپیما به خودرو نزدیک و خطرناک بوده است. در این حادثه‌ی تلخ مشاهده می‌کنیم که این هواپیما لحظاتی پس از بلند شدن از باند، ضمن برخورد با یک پل با تمام ۵۸ مسافر خود به درون رودخانه سقوط می‌کند.حوادث دلخراش هوایی بسیاری در سال گذشته میلادی روی داد.مفقود شدن پرواز ایر اسیا پرواز ۳۷۰ هواپیمایی مالزی و…

این دومین هواپیمای ATR 72 شرکت TransAsia است که از سال گذشته تا کنون سقوط کرده است. گفته می‌شود بجز ۱۱ کشته ،‌ ۲۶ نفر نیز از این هواپیما زنده بیرون آورده شدند. هواپیما در مسیر سقوط با یک تاکسی نیز برخورد کرد که خوشبختانه موجب ایجاد جراحت سطحی بر روی راننده آن شد. مسافران هواپیمای دیگر که پیش از این سقوط کرده بود، تا این حد خوش شانس نبوده و تمام ۴۸ مسافر آن در جا کشته شدند.

انچه که در این ویدیو بیش از پیش بر اهمیت ان می افزاید٬نحوه کنترل خوب خلبان در آن شرایط سخت میباشد که از برخورد هواپیما با برج ها و پل جلوگیری به عمل آورده و توانسته ان را در داخل رودخانه هنگاه سقوط هدایت نماید تا اسیب کمتری به مسافران و افراد حاضر در محیطط سقوط برسد.

میتوانید ویدیو لحظه سقوط هواپیمای TransAsia تایوان به داخل رودخانه را در فریم زیر مشاهده نمایید:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *