وان پلاس سیستم عامل OxygenOS را به صورت اختصاصی عرضه میکند

No Comment
دنیای تکنولوژی
0
0
OnePlus-1 oxygen os وان پلاس

این روزها کمپانی ها درحال هرچه اختصاصی نمودن اندروید در جهت فاصله گرفتن از سلطه گوگل هستند.وان‌پلاس سیستم عامل اختصاصی خود OxygenOS را در ۲۳ بهمن ماه معفی خواهد کرد.OxygenOS مجهز به رام سایانوژن میباشد.

طبق اطلاعات و گزارشات مرتبط و ارایه شده توسط کمپانی وان پلاس٬ رام ارایه شده توسط سایانوژن برای OxygenOS بسیار پرقدرت و قابل شخصی‌سازی بوده و ویژگی‌های غیرضروری در آن حذف شده‌ است. ماه گذشته کمپانی وان‌پلاس با اعلام اینکه درصدد انتشار رام اختصاصی خود است، مسابقه‌ای را برای انتخاب یک نام برای این رام شکل داد. پس از آنکه سایانوژن قراردادی را با کمپانی میکرومکس به‌منظور تهیه رام‌ گوشی‌های ارزان‌قیمت این کمپانی به امضا رساند، از این‌رو گوشی‌هوشمند وان که از رام سایانوژن استفاده می‌کنند، برای فروش در هند با مشکلاتی روبرو شدند.

انتظار می‌رود سیستم‌عامل اکسیژن نیز بر پایه‌ی اندروید بنا شود اما نرم افزارهای گوگلی در این رام دیگر به اجبار وجود ندارند و قابلیت شخصی سازی در این سیستم عامل بالاتر رفته.به همین دلیل افزایش سرعت محسوسی نیز مشاهده خواهد شد.

نصب و استفاده از رام اکسیژن برای کاربران گوشی‌های‌هوشمند وان کمپانی اختیاری است. فردی که نام اکسیژن را برای این رام پیشنهاد داده، با یک جت اختصاصی راهی شن‌زن چین شده و یک دستگاه گوشی‌هوشمند وان مشکی با حافظه‌ی داخلی ۶۴ گیگابایتی نیز هدیه خواهد گرفت.

نظر شما درمورد اندروید های سایانوژن چیست ؟

POST A COMMENT.