نتایج بنچمارک اچ تی سی وان ام 9 در GeekBench 3.0 منتشر شد

No Comment
دنیای تکنولوژی
0
0
HTC-One-M9-تصاویر

شایعات و احتمالات در زمینه مشخصات فنی ٬ قدرت ٬ طراحی ظاهری و…با نزدیکتر شدن به کنگره ی موبایل بارسلون قوت میگیرد و اچ تی سی نیز با وان ام 9 در این کنگره اظهار وجود خواهد کرد.این در حالی است که نتایج بنچمارک مربوط به این گوشی‌هوشمند در دیتابیس Geekbench رویت شده است.

طبق اطلاعات لو رفته از دیتابیس Geekbench توسط هکرها، نتایج مربوط به بنچمارک وان ام ۹ اچ‌ تی‌ سی در دیتابیس Geekbench 3.0 رویت شده است. این گوشی‌هوشمند موفق شده در بنچمارک عملکرد یک هسته و چند هسته به‌ترتیب امیتاز ۱۲۳۲ و ۳۵۸۷ را از آن خود کند.

گوشی‌ هوشمند مورد استفاده برای بنچمارک از مشخصات فنی شامل پردازنده‌ی MSM کوالکام اسنپ‌دراگون ۸۱۰ با فرکانس کاری ۱.۵۵ گیگاهرتز و سه گیگابایت حافظه‌ی رم بهره می‌برد. همچنین این گوشی‌هوشمند از وجود اندروید آبنبات چوبی استفاده کرده است و مشخصاتی منطبق با HTC One M9 را دارا میباشد.

بنچمارک HTC One M9

در گذشته و پیش از این نیز بنچمارک مربوط به گلکسی S6 در همین نرم افزار مشاهده شده بود که با مقایسه‌ی نتایج منتسب به گلکسی S6 و وان ام 9 می‌توان به تفاوت این دو گوشی پی برد. براساس اطلاعات منتشر شده، گلکسی S6 به ترتیب برای حالت تک هسته‌ای و چند هسته‌ای امتیاز ۱۵۲۰ و ۵۴۷۸ را ثبت کرده بود که در مقایسه با وان ام 9 امتیاز بالاتری است. این گوشی‌هوشمند در بنچمارک مورد نظر از تراشه‌ی اکسینوس ۷۴۲۰ استفاده کرده بود.با این حال اختلاف در قدرتها بسیار اند و فقط بر روی کاغذ قابل مشاهده است و در عملکرد ٬ نمیتوان تفاوت انچنانی را در مدل های هم سطح و مختلف مشاهده نمود و اتخاب یک برند بیشتر به سلایق یک کاربر و دیگر نیازهای آنها مرتبط میشود.

انتظار می‌رود اچ‌ تی‌ سی گوشی‌ هوشمند خود One M9 را با برگزاری کنفرانسی پیش از آغاز رسمی کنگره‌ی موبایل بارسلون در دهم اسفند ماه معرفی کند.

POST A COMMENT.