مایکروسافت پوستر لومیا ۱۳۳۰ را انتشار داد

مایکروسافت پوستر لومیا ۱۳۳۰ را منتشر کرد که خبر از تست این گوشی در کشور اندونزی داده است که به مورخ ۲ مارس ۲۰۱۵ (دوشنبه ۱۱ اسفند ۱۳۹۳) در نمایشگاه wmc معرفی خواهد شد .

حال بگذارید نگاهی داشته باشیم به برخی امکانات و مشخصات فنی لومیا ۱۳۳۰. پیش بینی می شود که دوربین اصلی ۵ مگاپیکسلی لومیا ۱۳۲۰ جای خود را به یک دوربین ۱۴ مگاپیکسلی در مدل جدیدتر یعنی ۱۳۳۰ بدهد.علاوه بر این، انتظار می رود که لومیا ۱۳۳۰ از یک دوربین ۵ مگاپیکسلی (به جای نوع ۳ مگاپیکسلی نسخه قبلی) در لومیا ۱۳۲۰ بهره گرفته شود.همچنین چیپست دو هسته ای اسنپدراگون S4 که در مدل پیشین مورد استفاده قرار گرفته بود با یک تراشه چهار هسته ای اسنپدراگون ۴۰۰ جایگزین خواهد شد.

ظرفیت رم لومیا ۱۳۳۰ نیز از ۵۱۲ مگابایت به یک گیگابایت افزایش پیدا می کند و این در حالی است که بر اساس شایعات قبلی، رم این محصول ۵۱۲ مگابایتی است.اما نمایشگر لومیا ۱۳۳۰ نسبت به نسخه قبلی اش کوچک تر شده و ابعادش از ۶ به ۵٫۷ اینچ تقلیل می یابد که با این کار، تراکم پیکسلی آن از ۲۴۵ppi به ۲۵۸ppi خواهد رسید.

حال پوستری از سوی دفتر مایکروسافت در اندونزی منتشر شده که ناخودآگاه ما را به یاد این اسمارت فون انداخت. در پوستر مذکور حرفی از شماره مدل دستگاه به میان نیامده، با این همه، گوشه های بدنه محصولی که در تصویر مشاهده می شود همان انحنایی را دارد که در عکس های لو رفته از قاب پشتی لومیا ۱۳۳۰ به چشم می خورد.

parsbtc-l1330
Lumia 1330

از ترجمه عبارت ذکر شده در بالای این تصویر هم بر می آید که اسمارت فون مورد بحث از دو سیم کارت پشتیبانی خواهد کرد. حال که صحبت از مدل دو سیم کارتی به میان آمد باید بگوییم که نسخه تک سیم کارتی این محصول نیز احتمالا نام لومیا ۱۳۳۵ را یدک می کشد.

البته تاکنون تصاویر مختلفی از این مدل به شیوه های گوناگون به بیرون درز کرده. یکی از آنها RM-1062 است که به لومیا ۱۳۳۵ تعلق دارد و در واقع همان نسخه تک سیم کارتی از تلفن هوشمند ذکر شده بوده که از LTE Advanced نیز پشتیبانی می کند و پیشتر برای دریافت استانداردهای لازم تحویل FCC شده بود.

RM-1065 نیز نسخه دیگری از تلفن هوشمند مورد بحث است که همان لومیا ۱۳۳۰ دو سیم کارتی خواهد بود که از استاندارد LTE پشتیبانی می کند.

شماره مدل نسخه دیگری از این تلفن هوشمند که پیشتر لو رفته بود RM-1066 است که گواهی FCC را دریافت نموده و همان مدل تک سیم کارتی لومیا ۱۳۳۵ است که از استاندارد ۳G پشتیبانی می کند.

RM-1067 هم شماره مدل نسخه دو سیم کارتی و ۳G لومیا ۱۳۳۰ است که استانداردهای لازم را از FCC (کمیته ارتباطات دولت فدرال آمریکا) و همچنین سازمان مخابرات اندونزی دریافت نموده.

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *