قیمت Galaxy S6 و Galaxy S Edge بالاتر از ایفون ۶ است

به زودی و در همین ماه کنفرانس سامسونگ در کشور بارسلون برای معرفی محصولات جدیدش به خصوص Galaxy S6 و Galaxy S Edge برگزار خواهد شد.براساس شایعات و گزارش های به دست امده به نظر می آید سامسونگ قیمت این دو مدل را بالاتر از ایفون ۶ در نظر گرفته است.

در هفته های گذشته اطلاعات بسیاری از دو مدل Galaxy S6 و Galaxy S Edge به بیرون درز کرده و موارد اصلی ٬ مشخصات سخت افزاری و چارچوب ظاهری این دو گوشی را در اخبار مرور کردیم.و در MWC 2015 با معرفی رسمی از جانب سامسونگ قیمت این دو مدل نیز مشخص خواهد شد.البته به نظر می‌رسد این موضوع نیز  بار دیگر با کمک یک منبع دیگر لو رفته باشد. همانطور که اطلاع دارید، کنفرانس انپکینگ سامسونگ که در دعوتنامه آن از واژه what’s next استفاده شده در کمتر از یک ماه دیگر در شهر بارسلون اسپانیا برگزار می‌شود. در حال حاضر، به لطف منابع دور و نزدیک، از مشخصات فنی، طراحی و هم اکنون با اخبار جدیدی که از AndroidPit منتشر شده است، از قیمت آن مطلع شده‌ایم.

در صورتی که اطلاعات منتشر شده از این منبع، صحیح باشند، قیمت محصولات جدید سامسونگ از آیفون‌ ۶ اپل نیز گران قیمت‌تر خواهند بود. قیمت Galaxy S6 چیزی در حدود  ۷۴۹ تا  ۹۴۹ یورو است و در صورت صحت شایعات، دارای حافظه‌هایی با گنجایش ۳۲GB و ۶۴GB و ۱۲۸GB خواهد بود. از سوی دیگر، Galaxy S Edge دارای همین حافظه‌ها خواهد بود ولی قیمت آن از ۸۴۹ یورو شروع خواهد شد که ارزان‌ترین مدل آن ۱۰۰ یورو از Galaxy S6 بیشتر خواهد بود.در صورت صحت اطلاعات سامسونگ باید امکانات بسیار خاصی را ارایه کند تا بتواند در فروش ایفون ۶ را پشت سر بگذارد چرا که در مدل گلکسی اس ۵ با وجود قیمت پایین تر نسبت به ایفون٬بازهم اپل فروش بی نظیری را تجربه نمود.

در مقایسه با رقبا، آیفون ۶ با قیمت  ۶۹۹ تا ۸۹۹ یورو در اروپا قیمت گذاری شده است. در واقع ارزان‌ترین مدل آیفون ۶ با حافظه ۱۶ گیگابایت، قیمتی نزدیک به ۶۹۹ یورو دارد. آیفون ۶ پلاس نیز با همین مقدار حافظه با قیمتی ۱۰۰ یورو گران‌تر نسبت به آیفون ۶ به فروش می‌رسد.

قیمتی که در اروپا برای محصولات جدید سامسونگ گزارش شده در زیر مشاهده میکنید:

  • Samsung Galaxy S6 32 GB: €۷۴۹
  • Samsung Galaxy S6 64 GB: €۸۴۹
  • Samsung Galaxy S6 128 GB: €۹۴۹
  • Samsung Galaxy S Edge 32 GB: €۸۴۹
  • Samsung Galaxy S Edge 64 GB: €۹۴۹
  • Samsung Galaxy S Edge 128 GB: €۱۰۴۹

با این حال تا زمان برگزاری رسمی مراسم معرفی سامسونگ این اخبار در حد شایعات باقی خواهد ماند و باید دید سامسونگ چه سیاست قیمتی را در پیش خواهد گرفت.با پارس بیت کوین همراه باشید و به اخرین اخبار دنیای تکنولوژی دسترسی پیدا کنید.

نظر شما در مورد محدوده قیمت Galaxy S6 و Galaxy S Edge و توان رقابتی انها با سایر پرچمداران دیگر برندها چیست؟

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *