قیمت بیت کوین تا حدودی ریکاوری شد ۲ بهمن ۹۳ هر واحد ۲۳۰ دلار

دلایل افزایش قیمت بیت کوین

در هفته ی گذشته به دلایل مختلف که در این پست به آنها اشاره شد قیمت بیت کوین افت شدیدی را در قیمت ۱۸۰ دلار تجربه کرد.البته ترس ناشی از سقوط قیمت نیز بر این امر تاثیر گذار شد.

بدین ترتیب قیمت در حدود ۱۰۰ دلار طی تنها ۴ روز دچار افت شد و در رقم ۱۸۰ تا ۱۹۰ دلار در هر واحد ثابت ماند.حال با حل شدن مشکلات صرافی انلاین بیت استمپ و برخی مشکلات گریبان گیر٬قیمت بیت کوین تا حدودی ریکاوری شد.در لحظه نوشت این مقاله قیمت در ۲۲۷ تا ۲۳۲ دلار در هر واحد دچار افت و خیز است .

چراغ سبز نشان دادن بانک بین المللی BBVA که ریشه ای اسپانیایی دارد و همچنین جلسات PayPal بزرگترین سرویس تراکنش های مالی انلاین دلایل اصلی این افزایش قیمت بود.همچنین از استرس های کاهش قیمت بیت کوین در این هفته کمی کاسته شد و نگاه ها به سمت کمپانی بزرگ cex.io میباشد.چرا که این کمپانی به صورت موقت استخراج ابری خود را به دلیل افت قیمت شدید بیت کوین غیر فعال نموده است و در صورت فعال شدن دوباره موتور استخراج این کمپانی شاهد شوک افزایش قیمت دیگری خواهیم بود.

قیمت متعادل و به صرفه برای استخراج ابری در هر واحد برای بیت کوین حدود ۲۸۰ دلار به بالا تخمین زده شده و تا نرسیدن دوباره بیت کوین به این قیمت ٬ سوددهی در استخراج ابری منطقی و اقتصادی نخواهد بود.

POST A COMMENT.