طبق شواهد جنس بدنه ی گلکسی اس 6 ممکن است پلاستیکی باشد

No Comment
دنیای تکنولوژی
0
0
قاب پشت گلکسی اس 6

طبق تصاویر به دست امده از پرچمدار جدید سامسونگ گوشی هوشمند گلکسی اس 6 شاهد تغییراتی در قسمت دوربین ٬ فلش و سنسور ضربان قلب خواهیم بود و جنس بدنه نیز پلاستیکی خواهد بود.

در تصاویر به دست آمده میتوان متوجه این امر شد که کمپانی سامسونگ در قسمت دوربین و فلاش و سنسور ضربان قلب سنج تغییرات اندکی ایجاد کرده است. هنوز مشخص نیست که این تصاویر ساختگی هستند یا واقعی اما اگر واقعی باشند حداقل اولین تغییرات ایجاد شده در گلکسی اس ۶ مربوط به بخش قرار گیری دوربین است.و شاهد طراحی ظاهری جذابی نخواهیم بود!

گلکسی اس ۵ سامسنوگ برای اولین بار مجهز به سنسور ضربان قلب سنج شد که استفاده از آن برای کاربر کمی سخت بود و برای تشخیص صحیحِ ضربان قلب نیز نیاز به زمان نسبتا زیادی داشت. بسیاری این سنسور را بلااستفاده عنوان کردند و برخی نیز از آن خوششان آمد اما به نظر می‌رسد سامسونگ روی استفاده از این سنسور همچنان پافشاری می‌کند.و احتمالا شاهد بهبودهایی دراین زمینه در گلکسی اس 6 خواهیم بود.

در صورتی که تصاویر انتشار یافته از گلکسی اس 6 واقعی باشند، شایعه استفاده از بدنه‌ی فلزی در گلکسی اس ۶ نیز حقیقت نخواهد داشت چرا که عموما این نوع از کاورهای لاستیکی روی بدنه‌های پلاستیکی قرار می‌گیرند. ممکن است گلکسی اس ۶ نیز همچون گلکسی نوت ۴ از بدنه‌ی پلاستیکی با فریم فلزی بهره ببرد.با این حال تا زمان معرفی Samsung Galaxy S6 این مسله در حدث و گمان باقی خواهد ماند

انتظار داریم سامسونگ در کنگره‌ی جهانی موبایل بارسلون از گلکسی اس ۶ رونمایی کند.آخرین اخبار دنیای تکنولوژی را در پارس بیت کوین دنبال نمایید.

نظر شما درمورد این تصویر چیست ؟ چرا که در اخبار پیشین نیز شاهد لو رفتن قاب پشتی گلکسی اس 6 بودیم که به این تصویر بسیار نزدیک است.

از فروشگاه اینترنتی پارس بیت کوین دیدن فرمایید.

POST A COMMENT.