سیستم‌ عامل Oxygen OS وان‌پلاس را در ویدیویی تماشا کنید

No Comment
دنیای تکنولوژیموبایل و تبلت
0
0
Oxygen OS رام

پس از اختلافات وان پلاس با سایانوژن این شرکت رام اختصاصی خود را تحت نام Oxygen OS طراحی نموده است و ویدیویی را پیش از عرضه برای معرفی این رام منتشر کرده است.در ادامه برای مشاهده این رام با پارس بیت کوین همراه شوید.

رام اختصاصی کمپانی وان پلاس تحت عنوان Oxygen OS در تاریخ ۱۲ فوریه سال جاری میلادی یعنی حدود ۴ روز دیگر از تاریخ نوشتن این مقاله منتشر خواهد شد. وان پلاس وان سال گذشته‌ میلادی نسل اول گوشی‌هوشمند خود را با رام سایانوژن روانه‌ی بازار کرد، اما توافق سایانوژن با کمپانی هندی میکرومکس برای تولید رام‌های اختصاصی به‌ منظور استفاده در گوشی‌های‌ هوشمند این کمپانی در هند، مشکلاتی را برای وان‌پلاس ایجاد کرده که از این‌رو چینی‌ها درصدد ارائه‌ی رام اختصاصی خود به بازار هستند.

به همین دلیل وان پلاس طراحی رام اختصاصی خود را در ماه جاری به پایان رساند و در حال اماده سازی سیستم عامل Oxygen OS برای انتشار است. نام برگزیده برای رام Oxygen OS توسط یکی از کاربران وان‌ پلاس پیشنهاد شده که این کمپانی از وی تقدیر خواهد کرد. وان‌پلاس تنها چند روز مانده به انتشار رسمی رام اختصاصی خود، ویدئویی را از این رام روی یک گوشی‌هوشمند وان‌ تهیه کرده است.اکنون میتوانید این ویدیو را در پارس بیت کوین مشاهده نمایید:

POST A COMMENT.