به گفته ی ودافون Galaxy S Edge ورژن خمیده ی Galaxy S6 خواهد بود

No Comment
دنیای تکنولوژی
0
0
گلکسی نوت اج تصاویر

Galaxy Note Edge در جریان برگزاری نمایشگاه IFA 2014 معرفی شد و پس از آن شک و تردید در مورد عرضه ی سامسونگ گلکسی اس ۶ قوت گرفت.حال ودافون این موضوع را تایید کرد که Galaxy S Edge ورژن خمیده S6 خواهد بود.

در روزهای اخیر شایعات و خبرهای بسیاری مبنی بر احتمال عرضه‌ی گلکسی S6 سامسونگ در دو نسخه منتشر شده است. براساس شنیده‌ها سامسونگ در نظر دارد تا نسخه‌ی دیگری از پرچمدار خود را با صفحه‌ی نمایشی که در طرفین خمیدگی دارد، روانه‌ی بازار کند. سامسونگ در جریان برگزاری IFA 2014، گلکسی‌نوت اج را با صفحه‌ی نمایشی که لبه‌ی یک طرف آن، انحنا داشت، معرفی کرد و علی‌رغم انتقادات موجود در مورد این گوشی‌هوشمند، کره‌ای‌ها محصول خود را در چند نقطه از جهان روانه‌ی بازار کرده‌اند.

دربرخی کانسپت ها و تصاویر مفهومی نمونه های اپل نیز این نوع طراحی مشاهده شده بود اما هیچگاه به واقعیت نزدیک نشد و در حال حاضر تنها سامسونگ به تولید چنین طرحی پافشاری میکند.تنها استقبال یا عدم استقبال کاربران تعیین کننده ی نهایی این موضوع است.

پس از عرضه ی گلکسی نوت اج اینبار سامسونگ سرمایه‌گذاری برای تولید نسخه‌ای جدیدتر با صفحه‌ی نمایشی که در دو طرف خمیدگی دارد را در دستور کار خود قرار داده است و درصدد عرضه‌ی نسخه‌ی دومی از گلکسی S6 با بهره‌گیری از این نوع صفحه‌ی نمایش است. وب‌سایت ودافون با تایید این شایعات، عنوان کرده که گلکسی S6 Edge، گلکسی S Edge نام خواهد داشت. با توجه به نام‌گذاری کلکسی نوت اج که در آن اثری از عدد ۴ نیست، می‌توان نام‌گذاری گلکسی S6 Edge را نیز بدون بهره گرفتن از عدد ۶ منطقی خواند.

نظر شما در این خصوص چیست؟ ایا صفحه نمایش خمیده در لبه های Samsung Galaxy S Edge کاربردی خواهد بود یا فقط جنبه ی ظاهری و تبلیغاتی خواهد داشت ؟

از فروشگاه اینترنتی پارس بیت کوین دیدن فرمایید.

 

POST A COMMENT.