برگزاری مراسم Galaxy Unpacked 2015 در کشور بارسلون برگزار میشود

دعوتنامه های مرتبط با مراسم Galaxy Unpacked 2015 سامسونگ توسط این کمپانی ارسال شد و امسال برخلاف سال های گذشته این مراسم فقط در شهر بارسلون برگزار خواهد شد.مراسم انپکینگ ۲۰۱۵ سامسونگ از رویداد های مهم ابتدای سال ۲۰۱۵ میلادی در صنعت موبایل خواهد بود.

سامسونگ در این مراسم به احتمال زیاد به معرفی گلکسی S6 به‌ همراه گوشی‌هوشمند دیگری با صفحه‌ی نمایش دو طرف خمیده‌ی گلکسی S اج و همچنین ساعت‌هوشمند تایزنی جدیدی با نام Orbis خواهد پرداخت.بنر مربوط به این دعوتنامه خطی خمیده را نشان میدهد و معرف گجتی خمیده خواهد بود.و نوشته ی What’s Next به چشم میخورد به معنای چه چیزی در انتظار است.

بعد از ارسال دعوت‌ نامه‌های مربوط به برگزاری مراسم توسط سامسونگ، بسیاری از رسانه‌ها سوالاتی را در خصوص احتمال برگزاری مراسمی همزمان در نیویورک همچون سال‌های گذشته مطرح کردند. براساس اطلاعات ارائه‌ی شده توسط سام‌ موبایل، سامسونگ تایید کرده که برخلاف گذشته مراسمی را در نیویورک برگزار نخواهد کرد و دوستداران و علاقمندان به کار کردن با محصولات جدید سامسونگ تنها می‌توانند در بارسلونا این شانس را داشته باشند.

به نظر میرسد برگزار نشدن مراسم در نیویورک به دلیل عدم رعایت قوانین پتنت اپل یا دیگر برند ها باشد.چرا که در ایالات متحده امریکا قوانین پتنت به شدت رعایت میشود و برند اپل در کمین است تا از سامسونگ کوچکترین خطایی رخ دهد.

نظر شما در مورد Galaxy Unpacked 2015 چیست؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *