اینترنت نامحدود شبانه ایرانسل برای کاربران عرضه شد

بسته ی اینترنت نامحدود شبانه توسط ایرانسل عرضه شد.بسته ی مذکور به صورت شبانه یک روزه و شبانه ی هفتگی در اختیار کاربران قرار میگیرد.در ماههای اخیر چه از لحاظ سرعتی و کیفیت و همچنین بسته های ارایه شده توسط اپراتور ها شاهد رشد و تنوع هستیم و کاربران میتوانند بسته به نیازهای خود یکی از طرح های ارایه شده را انتخاب و فعال نمایند و به صورت مقرون به صرفه تر از اینترنت همراه خود استفاده نمایند.

 

قیمت بسته‌ی شبانه نامحدود اینترنت همراه ایرانسل با اعتبار زمانی یک روزه  ۳ هزار تومان و بسته شبانه نامحدود هفتگی ایرانسل هم ۱۰ هزار تومان میباشد و شما کاربران گرامی ایرانسلی میتوانید از طریق کدِ دستوری ویژه #5*555* عملیات فعالسازی این بسته ها را به انجام برسانید.

بدین ترتیب مشترکین اعتباری ایرانسل می‌توانند بر اساس برآورد خود از نیازشان به اینترنت، مناسب‌ترین بسته را در دوره‌های روزانه و هفتگی شبانه انتخاب کرده و هزینه اینترنت همراه خود را تا حد چشمگیری کاهش دهند. بسته‌های نامحدود شبانه ایرانسل در بازه زمانی ساعت 2 تا 8 صبح قابل استفاده است.با توجه به سرعت قابل قبول اینترنت 4G ۲ تا ۸ صبح میتواند زمان مناسبی برای فایل های دانلودی کاربران باشد.

اطلاعات بیشتر در خصوص خدمات اینترنت همراه ایرانسل مبتنی بر فناوری‌های EDGE، 3G و 4G و همچنین سبد متنوع بسته‌های اینترنت همراه کشور، از طریق وبسایت رسمی این شرکت به نشانی www.irancell.ir قابل مشاهده است.

نظر شما در مورد این طرح و دیگر بسته های تشویقی اپراتور ایرانسل چیست؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *