اندروید ابنبات چوبی برای اچ‌تی‌سی وان M8 عرضه شد

No Comment
دنیای تکنولوژی
0
0
One-M8-android 5 update

اچ تی سی پس از چندماه تاخیر بلاخره برای سری وان M8 اپدیت جدید اندروید ابنبات چوبی را منتشر کرد و در اران نیز کاربران میتوانند به صورت استاندارد و OTP این اپدیت را دریافت نمایند.

نسخه ی اندروید ۵ معروف به ابنبات چوبی لحظاتی قبل برای مدل HTC One M8 عرضه شد و در اختیار کاربران قرار گرفت و میتوانند در قسمت Setting و Check for Updates این نسخه را از طریق WiFi بروزرسانی نمایند.این نسخه برای اچ تی سی وان ام 8 دستخوش تغییراتی در ظاهر و باطن بوده و برای پرچمدار سال قبل اچ تی سی سفارشی شده است.

قسمت مربوط به نمایش اپلیکیشن‌های در حال اجرا تغییر کرده است و شبیه به طراحی متریال دیزان خود اندروید ۵ شده است. مهم‌ترین تغییر دیگر مربوط به بخش اعلانیه‌ها و نمایش میان‌برهای سیستمی است که حالا در قالب یک لیست مشترک با طراحی جدید در دسترس قرار دارند. دیگر بخش‌های سیستم چندان تغییری نکرده‌اند و تغییرات آن‌ها عموما محدود و ناچیز هستند. مثلا طراحی الگوی قفل گوشی کمی تغییر کرده است و انیمیشن جذاب‌تری برای آن در نظر گرفته شده است.

در تصویر زیر نمونه ای از تغییرات را در قسمت های مختلف از جمله دوربین ناتیفیکیشن ٬ ارسال ایمیل و…در نسخه ی جدید اندروید اچ تی سی وان ام ۸ میتوانید مشاهده نمایید:

htc one m8 android 5 update

ساعاتی پیش جف‌گوردون، یکی از مدیران اچ‌تی‌سی با انتشار توئیتی اعلام کرد که اندروید آبنبات چوبی بزودی برای کاربران اروپایی این گوشی‌هوشمند منتشر خواهد شد. ساعاتی پس از انتشار این خبر، کاربران اروپایی آخرین نسخه از اندروید آبنبات چوبی را در قالب یک بروزرسانی بر گوشی‌هوشمند خود دریافت کردند.

ایا شما نیز از دارندگان گوشی اچ تی سی One M8 هستید؟هم اکنون به نسخه ی جدید اندروید ۵ ابنبات چوبی نقل مکان نمایید.و تغییرات محسوس انرا برای کاربران شرح دهید.

از فروشگاه اینترنتی پارس بیت کوین دیدن کنید.

POST A COMMENT.