ال جی جی ۴ مجهز به قلم استایلوس نیست،گوشی G4 Stylus تایید شد

No Comment
دنیای تکنولوژیموبایل و تبلت
0
0
lg-g3-stylus

کمپانی ال جی همراه با عرضه ال جی جی ۳ در سال گذشته میلادی چند محصول دیگر نیز با امکاناتی افزوده در همین رده ارایه کردمدل هایی به مانند جی ۳ استایلوس و جی ۳ بیت و حال نسل جدید این مدل یعنی G4 Stylus تایید شد.

کمپانی ال‌ جی در سال میلادی گذشته با معرفی و عرضه پرچمدار خود مدل جی۳، محصولاتی را با الگوبرداری از طراحی این گوشی‌هوشمند با مشخصات سخت‌افزار متنوع تحت برند‌های مختلف روانه‌ی بازار کرد که هر یک قابلیت‌های خاصی را در اختیار کاربران قرار می‌دهد. یکی از این گوشی‌های‌هوشمند جی۳ استایلوس است که براساس اخبار منتشر شده ال‌جی در نظر دارد تا نسخه‌ی جدید این گوشی‌هوشمند را تحت نام جی ۴ استایلوس روانه‌ی بازار کند. پیش از این اخباری منتشر شده بود که نشان‌دهنده‌ی اضافه شدن قلم استایلوس به جی۴ داشت، حال آنکه اخباری در جهت نفی این شایعات مطرح شده است.سری استایلوس در جهت رقابت با نوت ۴ سامسونگ عرضه شده است و قلم استایلوس نیز قابلیت های شبیه به قلم نوت ۴ را داراست.

طبق اطلاعات و گزارشاتی کخ منتشر شده ال‌ جی نام تجاری جی۳ استایلوس را به ثبت رسانده و این مطلب گویای این موضوع است که ال‌ جی برای یک سال دیگر برای گوشی‌ هوشمند خود از عنوان جی استفاده خواهد کرد. جی۳ استایلوس که همراه با پرچمدار ال‌جی در سال ۲۰۱۴ میلادی روانه‌ی بازار شد، گویای این موضوع است که ال‌جی درصدد جا انداختن برند جی خود در بین کاربران است. جی۳ استایلوس نیز یکی از بهترین گوشی‌هایی هوشمندی بود که این کمپانی روانه‌ی بازار کرد. از جمله‌ی مشخصات فنی جی۳ استایلوس می‌توان به صفحه‌ی نمایش ۵.۵ اینچی با رزولوشن ۹۶۰ در ۵۴۰ و دوربین ۱۳ مگاپیکسلی با بهره‌گیری از فوکوس خودکار لیزری اشاره کرد که در مقایسه با سایر گوشی‌های پایین رده‌ی موجود در بازار، گزینه‌ی بسیار بهتری به‌نظر می‌رسد.

G4-Stylus-Int-ال جی استایلوس

استفاده از قلم برای طراحان و انالیزگرها و…بسیار حیاتی و مهم است و قشر خاصی نیاز به چنین مدل هایی دارند و تیز بینی کارشناسان دو شرکت ال جی و سامسونگ در قسمت فروش و بازاریابی سبب شده است که برای همه ی اقشار و کاربران مدل خاصی را طراحی و عرضه نمایند.

در صورتی که ال‌جی به دنبال موفقیت در میان رقبا است، پس باید این کمپانی کره‌ای نسل جدید جی استایلوس را همراه با صفحه‌ی نمایش بهتری روانه‌ی بازار کند. در صورتی که ال‌جی نسل جدید را با مشخصات بهتری روانه‌ی بازار کند، می‌تواند حتی طرفداران محصولات سری نوت سامسونگ را نیز در رده‌های پایین‌تر به سوی خود جلب کند.

نظر شما در مورد استفاده از قلم در گوشی های هوشمند چیست؟ایا جی ۴ استایلوس مدل موفقی خواهد بود؟

POST A COMMENT.