گلکسی اس ۶ مانند آیفون مجهز به بدنه ی فلزی خواهد بود

No Comment
دنیای تکنولوژی
0
0
گلکسی اس ۶ مانند آیفون مجهز به بدنه ی فلزی

حدث و گمان ها در مورد گلکسی اس ۶ ، گوشی هوشمند پرچمدار سال آینده‌ی کمپانی سامسونگ شدت گرفته است. شنیده ها و تصاویر اخیر منتشر شده ار این گجت هوشمند حاکی از آن است که galaxy s6 به بدنه ی فلزی مجهز شده است. در ادامه‌ی مطلب با پارس بیت کوین همراه شوید تا تصاویرِ لورفته از بدنه‌ی فلزی این گوشی را مشاهده نمایید.

در صورت حقیقی بود تصاویر منتشر شده ، سامسونگ پس از سال‌ها تولید گوشی‌های پلاستیکی، قصد دارد این بار پرچمدار خود را با بدنه‌ی تمام فلزی به بازار عرضه کند.

تا به امروز تصاویری که از گلکسی s6 فاش شده بودند، نه عکس‌هایی اصل بلکه اغلب تصاویری گرافیکی بودند. اما همه‌ی شایعات به بدنه‌ی تمام فلزی  این گوشی اشاره داشتند. امروز وب‌سایت نو-ور-الس تصاویری از بدنه‌ی فلزی یک گوشی را منتشر کرده که گفته می‌شود مربوط به گلکسی اس ۶ است.

هنوز مشخص نیست که این تصاویر واقعا مربوط به گلکسی اس ۶ باشند اما اگر این‌ها تصاویر واقعی باشند، سامسونگ گام بزرگی را برای بهبود کیفیت ساخت گوشی هوشمند بعدی خود برداشته است. بدنه ی فلزی میتواند انتقال حرارت بهتری داشته باشد ٬ همچنین استحکام بیشتر و طراحی خیره کننده تری را به همراه خواهد داشت .

گلکسی اس ۶ مانند آیفون مجهز به بدنه ی فلزی

گلکسی اس ۶ مانند آیفون مجهز به بدنه ی فلزی

چندی پیش شایعه شد که پرچمدار بعدی سامسونگ در دو نسخه‌ی S6 و S6 Edge روانه‌ی بازار می‌شود. در مدل منحنی شکل از صفحه نمایش OLED خمیده استفاده می‌شود تا به لبه‌ی نمایشگر انحنا داده شود. با این حال تا روز معرفی گلکسی اس ۶ از طرف کمپانی سامسونگ نمیتوان به درستی راجع به این اخبار نظر داد و باید منتظر ماند.

انتظار می‌رود گلکسی اس ۶ همچون گذشته در دو نسخه و با دو پردازنده‌ی Snapdragon 810 و Exynos 7 Octa تولید شود. هر دو پردازنده قادر به اجرای دستورات ۶۴ بیتی خواهند بود.

POST A COMMENT.