کیک استارتر چیست ؟ معرفی وبسایت kickstarter

No Comment
دنیای تکنولوژی
0
0
kickstarter-کیک استارتر-چیست-معرفی

کیک استارتر دنیای جدیدی برای انسان های خلاق و راهی ارتباطی بین سرمایه گذاران و استعداد یابان در سراسر دنیاست.بسیاری از افراد در سراسر دنیا دارای اختراعات و ایده های نوین در زمینه علمی ٬ هنری ٬ ورزشی ٬ دنیای سرگرمی و…میباشند اما سرمایه لازم برای عملی کردن ان را ندارند.

سرمایه گذاران و اسپانسر ها هم همواره توانایی پیدا کردن تمامی استعداد ها و پتانسیل ها را دارا نمیباشند.این خلا توسط kickstarter به خوبی و با تلفیق دنیای تکنولوژی با خلاقیت ها و توانایی های مختلف انسان ها در سراسر دنیا پر شده است.برای مثال شما طراح مد و لباس هستید.میتوانید با عضویت در کیک استارتر و معرفی بخشی از طرح های خود٬اسپانسر و سرمایه گذار مورد نیاز در این زمینه را پیدا کرده و کسب و کار خود را راه اندازی نمایید  گسترش دهید.

بر اساس گزارش های معتبر٬در وبسایت kickstarter از سال ۲۰۰۹ میلادی تا کنون ۷.۷ میلیون نفر ثبت نام نموده اند و ۱ بیلیون دلار سرمایه گذاری انجام شده است و ۷۷ هزار پروژه ی نوین در بخش های مختلف ارایه و به انجام رسیده است.

پروژه های انجام شده در کیک استارتر در بخش های مختلفی چون موسیقی ٬ فیلم سازی ٬هنرپیشگی و دیزاین بسیار قابل توجه بوده است.با انتشار آمار و ارقام مبنی بر تعداد حامیان و مقدار پروژه‌ها و میزان بودجه‌های جمع شده در سال ۲۰۱۴ توسطکیک‌استارتر، بیشترین تعداد پروژه های موفق و بیشترین بودجه جمع‌آوری مربوط به بازی‌های ویدئویی بود. در مجموع ۲۰۱۴ بهترین سال برای این وب‌سایت بود. سال ۲۰۱۴ پروژه‌های معرفی شده در کیک‌استارتر موفق به دریافت ۵۲۹ میلیون دلار بودجه و کمک مالی شدند که معادل ۱۰۰۰ دلار در دقیقه است. وقتی این رقم را با ۴۸۰ میلیون دلار بودجه جمع‌آوری شده در سال ۲۰۱۳ مقایسه می‌کنیم، متوجه رشد و نگاه مثبت حامیان به کیک‌استارتر و اطمینان آن‌ها به پروژه‌های معرفی شده می‌شویم.

شاید اگر کیک‌ استارتری وجود نداشت٬ هرگز نمی‌توانستیم بعد از گذشت سال‌ها ادامه شماره اول Wasteland را ببینیم، بازی که در کیک‌استارتر معرفی شد و توانست با جمع‌آوری کمک حامیان به یکی از بهترین بازی‌های نقش‌آفرینی سال ۲۰۱۴ بدل شود.

شما نیز اگر استعداد و توانایی خاصی را در خود میبینید میتوانید به در کیک استارتر ثبت نام نمایید.

پارس بیت کوین

Website Comments

  1. bita
    پاسخ دادن

    با سلام
    میخواستم ببینم چجوری میشه به سایت کیک استارتر اعتماد کرد ؟
    اگه من بخوام ایده مو معرفی کنم تو این سایت میتونم این اطمینان رو داشته باشم که کسی این ایده رو نمیدزده و امتیازش رو برای خودش نمیکنه؟

POST A COMMENT.