نمایشگاه CES 2015 با 170 هزارنفر بازدید کننده رکورد دار شد

نمایشگاه CES 2015 به پایان رسید و رکورد بازدید ۱۷۰ هزار نفر را به نام خود به عنوان پربازدید ترین نمایشگاه CES تاریخ به ثبت رسانید. رکورد بازدید‌کننده‌ی سال گذشته ( ۱۶۰٫۰۰۰ نفر) به گفته ی کمیته ی برگزار کننده این نمایشگاه بهبود بخشیده است.

براساس اطلاعات منتشر شده این نمایشگاه از ۴۵٫۰۰۰ بازدیدکننده‌ی غیرآمریکایی که از کشورهای دیگر روانه‌ی وگاس شده بودند، میزبانی کرده است. نمایشگاه امسال با حضور ۳٫۶۰۰ کمپانی در مساحتی بالغ بر ۲۰۰٫۰۰۰ متر مربع برگزار شد. این کمیته اعلام کرده که علاوه بر افزایش تعداد بازدیدکنندگان سعی می‌کند تا کیفیت برگزاری نمایشگاه را نیز افزایش دهد.

از جمله‌ی حوزه‌هایی که کمپانی‌ها به معرفی و نمایش محصولات خود پرداختند، می‌توان به سیستم‌های الکترونیکی خودرو، راهکارهای بهبود سلامتی، وسایل نقلیه بدون سرنشین، اینترنت اشیا و ابزار‌های متصل به هم، پرینترهای سه‌بعدی، صنعت بازی و غیره اشاره کرد.

نمایشگاه CES در سال‌های اخیر با مشکلات عدیده‌ای روبرو شد، بطوریکه میزان بازدیدکنندگان از این نمایشگاه از ۱۴۱٫۱۵۰ نفر در سال ۲۰۰۸ به ۱۳۰٫۰۰۰ نفر در سال ۲۰۰۹ رسید. از آن زمان مسئولین برگزاری این نمایشگاه یک فرآیند بازسازی را در پیش گرفته‌اند.و در حال حاضر CES 2015 با بازدید ۱۷۰ هزار پرونده ی امسال خود را بست.

گری شاپیرو، مدیرعامل نمایشگاه CES، در سخنانی گفت:

سطح انتظارات از نمایشگاه های الکترونیک و کالاهای مصرفی بسیار بالاتر رفته است. بازدیدکنندگان در این نمایشگاه متوجه می‌شوند که در آینده ی نزدیک می‌توان با توسعه‌ی ایده‌ها و استفاده از محصولات عرضه شده در این نمایشگاه چاره‌ای برای تمامی مشکلات از جمله مسائل محیطی، کشاورزی، سلامتی، ارتباطات و حمل و نقل پیدا کرد. نمایشگاه 2015 CES نقطه‌ی عطف سرویس‌ها، محصولات و محتوای دیجیتال است که هدف از آن‌ ایجاد فناوری‌های جدیدی برای تسهیل روند زندگی انسان‌ها است. بسیار جالب است که می‌توان در این محل کمپانی‌های بزرگ و رهبران غول‌های بزرگ فناوری را دید که برای همکاری‌های صنعتی گرد هم جمع می‌شوند.

در نمایشگاه امسال کمپانی‌ها براساس حوزه‌ی فعالیت و محصولات تولیدی از قبیل گجت‌های پوشیدنی، پرینترهای سه‌بعدی و روباتیک تقسیم شده بودند که این موضع یافتن محصولات را تسهیل کرده بود.کلیه‌ی اخبار نمایشگاه CES را در این صفحه مشاهده کنید.

از فروشگاه اینترنتی پارس بیت کوین دیدن فرمایید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *