دستگاه دی‌‌ جی کنترلر جدید کاسیو با امکان اتصال ایفون معرفی شد

No Comment
دنیای تکنولوژی
0
0

کمپانی ژاپنی کاسیو در CES 2015 از جدیدترین دستگاه دی‌‌ جی کنترلر که برای جابجایی بسیار مناسب است رونمایی کرده است.این کمپانی ژاپنی چندیست که طراحی دی‌‌جی کنترلر را در دستور کار خود قرار داده است.

برند ها و محصولات مختلفی در زمینه دستگاه DJ در بازار وجود دارد و کاسیو در حوزه‌ی ابزارهای موسیقی جزو برندهای برتر است. این کمپانی طی سال‌های اخیر به خوبی توانسته‌ است تا از فناوری‌های نوین در ابزارهای موسیقی خود استفاده نماید و بدین ترتیب تجربه‌ی بهتری را در اختیار اهالی موسیقی قرار دهد. محصول اول این کمپانی با نام XW-DJ1 شناخته می‌شود و دارای یک اسکرچ دیسک ۷ اینچی است که دی‌ جی‌ ها می‌تواند از آن برای تنظیم کنترل موسیقی استفاده کنند. محصول دوم این شرکت XW-PD1 نام دارد که دارای یک پد ۱۶ بخشی با ترکیب‌کننده، ترتیب‌سنج و Effect دهنده است. هر دو دستگاه با باتری داخلی کار می‌کنند و دارای کانکتور مخصوص آیفون، آیپد، پی‌سی و مک هستند تا بتوانید کنترل ساده‌تر و بهتری روی آن‌ها داشته باشید.

دستگاه دی جی کاسیو

این ماه با قیمت ۲۹۹ دلار و XW-PD1 با قیمت ۳۹۹ دلار روانه‌ی بازار می‌شوند.

کاسیو در این ابزارها تلاش می‌کند تا امکانات بیشتری را در اختیار DJ ها قرار دهد و دکمه‌های کنترلی لمسی نیز در آن‌ها باعث می‌شود تا سفارشی سازی ساده‌تری در اختیار داشته باشند.آیا شما ابزار موسیقی را دنبال میکنید؟نظر شما  در مورد این مدل چیست؟

POST A COMMENT.