تصاویر مفهومی از سامسونگ Galaxy s6

بسیاری از منابع خبری دنیای تکنولوژی از معرفی Galaxy S6 در نمایشگاه CES 2015 خبر داده بودند اما این اتفاق نیفتاد و هنوز هم هیچ اعلام رسمی از سوی شرکت سامسونگ مبنی بر معرفی Galaxy s6 منتشر نشده است.

2 ماهه اول سال میلادی به طور معمول زمان معرفی سری‌های گلکسی اس کمپانی سامسونگ است. سال گذشته سامسونگ  با معرفی Galaxy s5 اگرچه امکانات بسیار زیادی را به این گوشی اضافه کرد اما به فروش قابل توجهی نسبت Galaxy S3 و Galaxy S4 دست پیدا نکرد. البته این فروش و استقبال کم از Galaxy s5 به طور کامل با معرفی Note4 جبران شد. پیش بینی میشود سامسونگ طراحی جدیدی را برای Galaxy s6 در نظر گرفته باشد تا بتواند از این طریق با پرچمداران سایر برند ها که تلاش های زیادی در قسمت طراحی ظاهری انجام داده اند با عرضه گلکسی اس ۶ رقابت کند.

عکس‌ها و شایعاتی که حول طراحی galaxy s6 منتشر شده است به نظر میرسد که سامسونگ از طراحی مشابه با Galaxy A5 در تولید آخرین پرچمدارش استفاده خواهد کرد، لبه‌های این گوشی به طور کامل صیقل داده شده‌اند، یکی دیگر از نکات قابل توجه تازک‌تر شدن این گوشی است، احتمالا سامسونگ در تولید این گوشی سنت‌ شکنی کرده و بدنه تمام فلزی را جایگزین پلاستیک موجود روی دستگاه‌های خود کند.مسیری که ال جی اچ تی سی و اپل پیش تر در دستور کار خود قرار داده بودند.تصاویر زیر مدل های مفهومی گلکسی s6 میباشد‌:

Galaxy-s6-تصاویر-مشخصات

Galaxy-s6-تصاویر-مشخصات-قیمت

Galaxy_s6

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *