بروز رسانی iOS 8.2 توسط اپل به زودی منتشر میشود

No Comment
دنیای تکنولوژی
0
0
iOS-8.2 اپل

هنوز بروزرسانی ۸.۱.۳ اپل برای iOS‌ منتشر نشده است و تا چندی دیگر در دسترس قرار میگیرد،به موازات همین نسخه کمپانی اپل  چهارمین نسخه‌ی بتای iOS 8.2 را برای توسعه‌دهندگان منتشر نمود  و به زودی شاهد نسخه ی کامل iOS 8.2 از سوی اپل خواهیم بود.

اپل در صفحه‌ی مربوط به توسعه‌دهندگان خود (iOS Dev Center) در حالی اقدام به انتشار چهارمین نسخه‌ی بتای iOS 8.2 کرده که تنها یک ماه از انتشار سومین نسخه آن می‌گذرد.

در نسخه ی iOS 8.2 تمرکز اپل بیشتر بر روی اپل واچ میباشد. اپل‌واچ، سومین محصول مهم پس از آیفون و آیپد است. براساس تصاویر منتشر شده، در چهارمین نسخه‌ی بتای iOS 8.2 می‌توان قابلیت‌های اضافه شده در قسمت بلوتوث را برای جفت‌کردن اپل‌واچ با آیفون مشاهده کرد. همانطور که در تصویر نیز مشاهده می‌کنید، کاربران برای جفت‌کردن اپل‌واچ خود نیازمند مراجعه به اپلیکیشن مخصوص اپل‌واچ هستند.هنوز اپل وجود چنین اپلیکیشنی را برای ساعت‌هوشمند خود تایید نکرده، اما اپل تصاویر مربوط به اپل‌واچ را در صفحه‌ی مخصوص این محصول در وب‌سایت خود تغییر داده است. همانطور که در تصویر بالا نیز می‌بینید، می‌توان با استفاده از اپل‌واچ، آیفون را در حالت بی‌صدا قرار داده یا با قراردادن در حالت پرواز از دسترس خارج کرد. همچنین امکان پینگ کردن آیفون نیز پیش‌بینی شده است.

iOS-8.2-اپل-جدید

به‌نظر می‌رسد بروزرسانی iOS 8.2 برای رفع باگ‌های پیشین موجود در کنار اضافه شدن امکانات جدید برای محصولات اپلی منتشر خواهد شد. البته ممکن است اپل مساله‌ی رفع باگ‌ها را در بروزرسانی iOS 8.1.3 منتشر کند. با توجه به اینکه هنوز سند مربوط به تغییرات صورت گرفته توسط این بروزرسانی منتشر نشده، نمی‌توان در خصوص قابلیت‌ها و همچنین باگ‌هایی که این بروزرسانی درصدد رفع آن‌ها است، بصورت روشنی سخن گفت.

کاربران در ماه‌های اخیر به کندی آیفون‌ها و آیپد‌های خود را به iOS 8 بروزرسانی کرده‌اند و این موضوع روند گسترش استفاده از iOS 8 را با شتاب کمی روبرو کرده بود. البته اپل مدعی است iOS 8 تاکنون روی بیش از ۶۸ درصد از ابزار‌های اپلی که قابل بروزرسانی هستند، نصب شده است. البته این آمار شامل تمام آیفون‌ها و آیپد‌هایی است که از ابتدا با iOS 8 روانه‌ی بازار شده‌‌اند.سیستم health نیز در نسخه ی جدید iOS 8.2 دستخوش تغییراتی خواهد شد و برای هماهنگی با اپل واچ آماده سازی میشود.

POST A COMMENT.