اکسپریا زد 4 سونی در ایمیل های هک شده مشاهده شد

اکسپریا زد 4 ، پرچم‌دار نسل 4 سونی در سری z که قرار است در نیمه اول سال ۲۰۱۵ معرفی و عرضه شود از طریق ایمیل‌های هک شده، رویت شده و این مشخصات لو رفته هم اکنون در دسترس عموم قرار گرفته است.

حتما خبر های حاکی از هک شدن بسیاری از اطلاعات کمپانی بزرگ سونی را در رسانه ها دنبال نموده اید . نمایشگاه های بین المللی CES و MWC نزدیک است و در این فرصت به احتمال زیاد اکسپریا زد 4 و دیگر پرچمداران از دیگر برند ها معرفی شوند.

در این ایمیل هک شده که مربوط به سونی میباشد طرحی از یک دستگاه بدست آمده که به احتمال زیاد مربوط به اکسپریا زد ۴ سونی میباشد. پرچم‌دار بعدی که طراحی آن همین شکل بالا است، قرار است در فیلم بعدی جیمز باند استفاده شود. حتی مقدار دستمزدی که سونی قرار بوده به کارگردان و بازیگر فیلم جیمز باند بدهد نیز در ایمیل لو رفته است.

جالب است بدانید که سونی برای به کار رفتن اکسپریا زد 4 در فیلم جدید جیمز باند، قصد دارد ۵ میلیون دلار به دنیل کریگ، بازیگر نقش جیمز باند، دستمزد دهد.

sony xperia z4 مشخصات قیمت

نمی‌توان گفت تصویری که در بالا مشاهده می‌کنید، طراحی نهایی سونی اکسپریا زد ۴ است، اما احتمالا طرحِ پایه از پرچم‌دار  بعدی این شرکت ژاپنی است که شباهت زیادی با دستگاه‌های قبلی سونی دارد. باید منتظر ماند و دید که سونی برای فروش بهتر و بیشتر پرچم‌دار بعدی خود چه ایده‌هایی در اکسپریا زد ۴ به کار خواهد گرفت.

نظر شما در مورد اکسپریا زد 4 چیست و چه انتظاری از نسل بعد این سری دارید ؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *