احتمال توقف سرویس دهی cex.io در پی افت قیمت شدید بیت کوین

غیر فعال شدن cex.io

cex.io در بیانیه ای اعلام کرد که سرویس استخراج ابری بیت کوین خود را به طور موقت به حالت غیر فعال در خواهد آورد.این بیانیه در بلاگ رسمی cex.io در این ادرس امده است.

جفری اسمیت مدیر ارشد این شرکت در ادامه بیان میکند:

غیر فعال شدن سرویس استخراج ابری به طور موقت به دلیل هزینه ی بالای تعمیر و نگهداری دستگاه های استخراج میباشد و با قیمت پایین روز های اخیر بیت کوین این امر سود آور نیست و تا زمانی که قیمت بیت کوین به بالای ۳۲۰ دلار نرسد وضعیت تعلیق ادامه خواهد یافت.

این کمپانی برای احترام به مشتریان قدرت گیگاهش کاربرانی را که قبلا خریداری کرده اند غیر فعال نخواهد کرد.واکنش کاربران و بازار به این امر نیز پایین امد ۱۰ دلاری هر واحد بیت کوین در ۱۴ ژانویه ۲۰۱۵ بود.

برای کسب بیت کوین رایگان به این صفحه وارد شوید. پارس بیت کوین | جدیدترین اخبار دنیای بیت کوین

Website Comments

 1. حسین
  پاسخ دادن

  باسلام
  من میخواستم توی این سایت سرمایه گذاری کنم بنابه مقاله ایی که در سایت خودتون خونده بودم و گفته بودید بهترین سایت برای سرمایه گذاریه .

  الان این سایت هنوز غیر فعال هست ؟ سایت دیگه ایی هست که بشه اطمینان کرد ؟

 2. محمد علی رومنا
  پاسخ دادن

  سلام

  سایت CEX.IO فعلا سیاست رو بر پایه TRADE قرار داده است چون مقدار سختی هش برای بیت کوین خیلی بالا است و هر کسی نمی تواند مانند گذشته ماینیگ کند. مثالی می زنم قبلا شما می توانستید با خرید GH/s مقدار خوبی سود از استخراج بدست بیاورید اما اعلان شما باید TH/s خریداری کنید ببینید این طوری که من متوجه شدم و تحلیل من از این موضوع این است که قیمت بیت کوین و میزان سختی برای ماینیگ باعث شده سود خوبی بدست نیاد و کاربران عادی از این کار دست کشیده اند چون سرمایه ای برای این کار ندارند شما وقتی وارد پنل کاربری خود در سایت فوق می شوید می توانید در تنظیمات قسمتی را پیدا کنید که تا زمانی مقدار گیگاهش شما به سود دهی نرسیده دست به استخراج نزنید حتی برای شما قسمتی تعبیه شده که می توانید به صورت دستی استخراج را فعال کنید اما وقتی سودی برای شما ندارد چه فایده پس نتیجه می گیریم مدیران سایت ذکر شده قصد بستن سایت را ندارند و منتظر اتفاقات بعدی هستند و فعلا در امر Trade فعالیت می کنند. اما از سوی دیگر به قضیه نگاه می کنیم ممکن است سایت جمع شود یا سایت اسکم شود مثل PBmining

POST A COMMENT.