گلکسی اس ۶ مشخصات و تصاویر…

No Comment
دنیای تکنولوژی
0
0
گلکسی اس ۶ مشخصات و تصاویر...

نمونه ی اولیه ی سامسونگ گلکسی اس ۶ به بیرون درز کرد تصاویری که مشاهده میکنید مربوط به نمونه ی آزمایشی گلکسی s6 است. گوشی هوشمندی که در خارج از سامسونگ با نام گلکسی اس ۶ و در داخل این شرکت با عنوان «پروژه‌ی صفر» خوانده می‌شود.

گفته می‌شود سامسونگ قصد دارد طراحی کلی گوشی هوشمند خود را بطور کامل تغییر دهد. اما آنچه در تصویر مشاهده می‌کنید تفاوت‌های اساسی نسبت به نسل قبل و طراحی چند ساله‌ی سامسونگ ندارد. تصاویر نمونه اولیه ممکن است با نمونه نهایی تفاوت داشته باشد اما به حرحال اینترفیس کلی گوشی گلکسی اس ۶ بدین شکل خواهد بود.

مورد دیگری که در تصویر به خوبی قابل مشاهده است، حاشیه بسیار باریک دور نمایشگر گلکسی اس ۶ است که در لبه‌ی راست و چپ در حد یکی دو میلی‌متر به نظر می‌رسد. اندکی تغییر در دکمه‌ی فیزیکی نیز ایجاد شده است.

بر روی بخش‌هایی از تصاویر می‌توان عبارت نمونه‌ی اولیه را مشاهده کرد و این بدین معنا است که احتمال اعمال تغییرات در ظاهر این گوشی وجود دارد.

گفته می‌شود که گلکسی اس ۶ از مشخصات فنی زیر بهره خواهد برد:

  • صفحه نمایش ۵.۲ اینچ با رزولوشن ۲۵۶۰ در ۱۴۴۰ پیکسل یا QHD
  • دوربین ۱۶ مگاپیکسلی در پشت
  • دوربین ۵ مگاپیکسلی در جلو
  • پردازنده‌ی Snapdragon 810 برای امریکا و Exynos 7420 برای کشورهای دیگر – هر دو پردازنده ۶۴ بیتی هستند
  • سیستم‌عامل اندروید ۵
  • حافظه‌ی ذخیره سازی ۳۲ یا ۶۴ یا ۱۲۸ گیگابایت
  • درگاه میکرو SD با پشتیبانی از کارت حافظه‌ی ۱۲۸ گیگابایت

انتظار می‌رود که سامسونگ در کنگره‌ی جهانی موبایل بارسلون از گلکسی اس ۶ رونمایی کند.

galaxy s6 سامسونگ گلکسی

galaxy s6 سامسونگ گلکسی

بروز رسانی:

فون‌آرنا معتقد است که تصاویر منتسب به گلکسی اس ۶ که اخیرا فاش شده، نسخه‌ی فوتوشاپی از گلکسی آلفا است. چرا که محل قرار گیری سنسور اثرانگشت و طراحی کلی دستگاه کاملا شبیه به آلفا است. از آنجایی که سامسونگ در پروژه‌ی صفر قصد دارد تا طراحی پرچمدار بعدی خود را از نقطه‌ی صفر شروع کند، شاید باید منتظر محصول کاملا متفاوت نسبت به طراحی‌های فعلی سامسونگ باشیم.

POST A COMMENT.