ویدیو BMW M4 روی عرشه ناو هواپیمابر

کمپانی BMW با طراحی خودرو های لوکس ٬ خاص ٬ جوانپسند ٬ پرقدرت و دارای اصالت در طراحی ٬ زبانزد خاص و عام است.تبلیغات این کمپانی نیز در نوع خود متفاوت تر و بسیار جذاب تر از دیگر کمپانی های خودرو سازی میباشد به طوری که BMW در جدیدترین تبلیغ خودروی خود برای BMW M4 ٬ این خور رو را بر روی پیست اتومبیل رانی که بر روی یک ناو هواپیمابر طراحی شده به نمایش در می آورد.

اصالت این خودرو و طراحی کوسه ی خشن (Shark) چراغ های جلو ٬ جلو پنجره ی پره ای به مانند آب شش های کوسه و لامپ های حبابی شکل ٬ همگان را محو خود میسازند و بسیار چشم نواز هستند . طراحی خطوط بدنه در عین سادگی شکل خشن و تند و تیزی به خود رو داده و طبق طراحی های گذشته ی بی ام دابلیو از چارچوب اصلی و اصالت خود خارج نشده است به طوری که با برداشتن لوگوی BMW از تمامی قسمت های خودرو ٬ باز هم میتوان کارخانه ی تولید کننده آن را به سادگی تشخیص داد.

 پیشرانه ی BMW M4 نیرویی بالغ بر ۴۵۰ اسب بخار تولید میکند.

M4 مورد آزمایش از یک پیشرانه‌ی ۳ لیتری توئین توربو بهره گرفته است. بی‌ام‌دبلیو در این خودرو از جعبه دنده‌ی ۷ سرعته‌ی M-DCT بهره برده که ماحصل آن دستیابی به سرعت ۱۰۰ کیلومتر بر ساعت در ۳.۹ ثانیه است. وزن کلی این خودرو ۱٫۵۰۰ کیلوگرم میباشد.

در ادامه برای تماشای ویدیو تبلیغاتی این شرکت برای BMW M4 با ما همراه شوید :

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *