مذاکره برای ایجاد نمایندگی رسمی اپل در ایران

No Comment
دنیای تکنولوژی
0
0

کمپانی اپل در حال مذاکره برای ایجاد نمایندگی رسمی اپل توسط توزیع کنندگان این پلتفرم در ایران است٬به گزارش وال استریت ژورنال مدیران ارشد اپل طی جلساتی با توزیع کنندگان ایرانی این برند٬نشستی را در لندن برگزار نموده اند و در آن تحت عنوان ایجاد نمایندگان فروش رسمی اپل در ایرات به بحث و مذاکره نشسته اند.

به دلیل تحریم های پی در پی کشور ایران توسط غرب٬بسیاری از کمپانی ها ملزم به لغو تجارت با ایران شدند اما اخیرا٬و پس از لغو تحریم تجهیزات و نرم افزار های ارتباطی به مانند گوشی موبایل٬لپتاپ٬تبلت و از این دست محصولات٬اپل در تلاش است تا بازار مناسبی را برای خود در منطقه ی ایران به دست آورد و همچنین خدمات پس از فروش رسمی اپل در ایران برقرار شود تا خریداران به مانند گذشته برای تعمیر دستگاههای خود دچار مشکل نشوند.

گزارش وال استریت ژورنال در این مورد :

طی گفتگو‌هایی که به انجام رسید،کمپانی اپلممکن است٬فروش و توزیع محصولات خود را به صورت رسمی و با همکاری شرکای ایرانی در ایران به انجام برساند. به جای اینکه اپل استور‌ ها در ایران باز شود، اپل تنها به همکار‌های خود در ایران امتیاز فروش محصولات را اعطا خواهد کرد. افراد مختلف گفته‌اند؛ بیش از دو جین کارمند اپل، شامل افراد متخصص در فن بازاریابی و بحث‌های فنی در این گفتگو‌ها دخیل بوده‌اند.

این اجازه هنوز توسط دفتر خزانه داری ایالات متحده صادر نشده و در مرحله بحث و بررسی قرار دارد.نظر شما در مورد چیست؟

با تشکر پارس بیت کوین

POST A COMMENT.