بروزرسانی اپل iOS 8.1 برای دیوایس های اپل منتشر شد

No Comment
دنیای تکنولوژی
0
0

بروزرسانی اپل iOS 8.1 طبق وعده های کمپانی اپل  برای دستگاه‌های مختلف اپل در تاریخ ۲۰ اکتبر منتشر شده است.

پس از انتشار نسخه اصلی iOS 8 توسط این کمپانی٬اپل چند بروزرسانی کوچک را برای آی‌دیوایس‌ها ارسال کرد که هر کدام باعث مشکلاتی در آیفون‌ها یا آیپد‌ها شدند. با معرفی این بروزرسانی اپل iOS 8.1 طبق وعده های کمپانی اپل  برای دستگاه‌های مختلف اپل در تاریخ ۲۰ اکتبر منتشر شده است. اولین زیر شاخه نسخه هشتم سیستم عامل موبایل اپل، قرار است تمام نقص‌های گذشته از بین برود و حتی برخی ویژگی‌های که در نسخه اصلی iOS 8 حذف شده بودند نیز دوباره به این پلتفرم بازگردند.

Camera Roll یکی از همین ویژگی‌ها بود که شما با نصب iOS 8.1 دوباره آن را در اختیار خواهید داشت. مهم‌ترین خصوصیتی که اپل در این بروزرسانی قرار داده، Apple Pay است که امروز رسما به آی‌دیوایس‌ها وارد می‌شود. این ویژگی البته در ایران کاربردی ندارد اما برای کاربران کشور‌های دیگر مانند ایالات متحده می‌تواند راهی بسیار راحت و عالی برای پرداخت از طریق موبایل باشد.

برای نصب بروزرسانی iOS 8.1 به تنظیمات دستگاه‌ مبتنی بر iOS خود بروید، به منوی Software Update مراجعه کنید و 126 مگابایت بروزرسانی را دانلود و نصب کنید. اگر محافظه کار هستید بهتر است با آیتونز در کامپیوتر دستگاه خود را بروز کنید.

POST A COMMENT.