پوشش زنده ی کنفرانس اپل ساعت ۹ سه شنبه با پارس بیت کوین

No Comment
دنیای تکنولوژی
0
0

لحظه شماری طرفداران اپل برای کنفرانس اپل آغاز شده و سرانجام آیفون بعدی رونمایی خواهد شد. شواهد نشان می‌دهند که اپل بار دیگر می‌خواهد سنت شکنی کند و سایز صفحه نمایش را این بار به حداقل ۴.۷ اینچ برساند. پس با پارس بیت کوین سه شنبه ۱۸ شهریورماه ساعت ۲۱:۰۰ همراه باشید.

تنها دو روز تا شروع کنفرانس اپل زمان باقی مانده است؛ کنفرانسی که قرار است در آن از یک آیفون جدید رونمایی شود. آیفون پول‌سازترین و پرفروش‌ترین محصول اپل است و بیش از نیمی از کل درآمد این شرکت نیز از این محصول بدست می‌آيد. گفته می‌شود یک آيفون ۴.۷ اینچی و شاید هم یک مدل ۵.۵ اینچی در کنفرانس ۱۸ شهریور رونمایی خواهد شد. برخی نیز زمان معرفی آيفون ۵.۵ اینچی را که قرار است به نبرد مستقیم با گلکسی نوت‌ها برود، چند ماه پس از معرفی آیفون ۴.۷ اینچی می‌دانند. همچنین احتمال رونمایی از یک ابزار پوشیدنی که از آن با نام iWatch یاد می‌شود نیز در این کنفرانس وجود دارد. البته اخیرا گزارش‌های منتشر شد که نشان می دادند این محصول قرار نیست در کنفرانس ۱۸ شهریورماه رونمایی شود.

به هر حال اگر شما هم مشتاق هستید تا زودتر از همه با تلفن هوشمند جدید اپل آشنا شوید، سه شنبه ۱۸ شهریورماه با پوشش زنده پارس بیت کوین از این کنفرانس همراه باشید.

POST A COMMENT.