قابلیت های جدید BlackBerry 10.3 OS

هم زمان با عرضه ی فبلت جدید شرکت بلک بری با نام بلک بری پاسپورت٬ورژن سیستم عامل BlackBerry 10.3 OS نیز با تغییرات فراوان برای کاربران این برند در دسترس قرار خواهد گرفت.هم اکنون در سایت بلک بری ورژن بتای این سیستم عامل در دسترس برنامه نویسان قرار گرفته است.

تغییراتی قریب به ۲۰ مورد در این ورژن به وجود آمده است که هم ویژگی های ساختاری و هم ظاهری و کاربردی را در پی دارد.نو آوری هایی در هوم اسکرین٬هاب٬تقویم و … که در ادامه به آن ها شاره میشود٬پس با پارس بیت کوین همراه شوید.

محیط کاربری جدید

در محیط کاربری جدید از طراحی فلت و تخت استفاده شده٬آنچه که قبل تر در آیفون و محصولات مایکروسافت و دیگر برند ها شاهد آن بودیم.آیکون ها بسیار منظم تر و چشم نواز تر طراحی شده اند.

blackberry 10.3 os

صفحه ی خانه

فولدر بندی و دسترسی سریع به اپلیکیشن ها و همچنین تنظیمات٬بهینه سازی برنامه های باز شده٬حساسیت بیشتر صفحه نسبت به واکنش های سریع و … از تغییراتی است که در صفحه ی خانه به وجود آمده است.

تغییرات BlackBerry Hub

در این قسمت نیز قابلیت دانلود کلی فایل های Attachments یا ضمیمه شده به وجود آمده.همچنین قابلیت ارسال فایل در پیام ها به وسیله ی mail box ایجاد شده.

ابزار های کاربردی

نرم افزار دوربین و فیلمبرداری بهینه شده و قابلیت های جدید به آن اضافه خواهد شد.همچنین منوی تنظیمات شکل بهتر و کاربردی تری به خو گرفته است و شما میتوانید بر اساس نیاز شکل آن را با توجه به قسمت های کاربردی تر تغییر داده و منو ها را جابجا کنید.

تغییرات ساختاری

سیستم پردازشی و بهینه سازی مصرف باتری نیز در این ورژن مورد بازبینی قرار گرفته و برنامه های اندرویدی بهتر و روان تر به اجرا در خواهند آمد.

به نظر شما سیستم عامل جدید بلک بری توان رقابت با دو غول iOS و android را خواهد داشت؟

با تشکر پارس بیت کوین استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع مجاز است.

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *