۸ مرجع معتبر برای کسب اطلاعات بیت کوین

ظهور ناگهانی بیت کوین نشان از ورود جامعه به عصر جدید یعنی عصر دیجیتال و پذیرش آن میباشد.تکنولوژی شیوه و روش زندگی ما را تغییر داده و همچنین را های کسب اطلاعات و پردازش و بررسی آنها دگرگون شده است.روزهای کاغذ بازی و بررسی پوشه ها٬فایل ها و ساعت ها وقت گذاشتن روی آنها به پایان رسیده.تکنولوژی این امر را تسهیل بخشیده و به سادگی هرچه تمام تر میتوان به فایل ها و اطلاعاتی حیاتی و مفید دسترسی پیدا کرد و جمع بندی مناسبی از آنها به دست اورد در این پست میخواهیم ۸ مرجع مهم اطلاعاتی در بازار بورس و سایر قسمت های مورد نیاز برای سرمایه گذاری و استفاده از سیستم مالی بیت کوین را معرفی کنیم.

 

بیت کوین و شرکت های زیر ساخت و مربوطه در کمترین زمان و به خوبی خود را با فاکتورهای اصلی در این زمینه وفق داده اند.ابعاد گسترده ای در تغییرات و فراز و نشیب های قیمتی سیستم مالی بیت کوین و دیگر سیستم های مالی تاثیر گذار هستند و افراد متخصص در این زمینه در تلاش هستند تا تحلیل های تکنیکال و کاربردی در این مورد ارایه دهند.در اکو سیستم بیت کوین خوشبختانه از این دست شرکت ها کم نیستند.

این وبسایت ها اطلاعات گوناگونی در مورد قیمت ٬ بازرگانی و سرمایه گذاری ٬گنجایش و ظرفیت بازار ٬چارت ها و نمودار های هدفمند و کارا ٬اطلاعاتی در مورد Blockchain و…در اختیار کاربر قرار میدهند.

۱.Coinometrics

coinometrics

Coinometrics به عنوان یک واحد پیشرفته علمی محاسباتی داده ها و اطلاعات بیت کوین به خود میبالد.در این وبسایت روند تغییرات قیمت ٬گردش مالی بازار بیت کوین ٬ عوامل افزایش و کاهش قیمت و … مورد بررسی و تحقیق قرار میگیرد.

۲.Coinmap

Coinmap

برای افرادی که در زمینه ی بیت کوین فعالیت دارند همواره این مسله مهم است٬که بیت کوین خود را کجا و به چه صورت خرج کنند.در سایت Coinmap مراکزی را که بیت کوین قبول میکنند تگ گذاری میشود و به همراه مشخصات و نوع مرکز در اختیار کاربر قرار میگیرد.

۳.Blockchain.info

blockchain

blockchain زنجیره ی ابتدایی و پایه ی سیستم بیت کوین٬که مبنای طراحی این سیستم در کد گذاری خود است را مورد بررسی قرار میدهد و اطلاعاتی حیاتی را در این زمینه منتشر میکند.تمامی تراکنش ها در سیستم بیت کوین به صورت زنجیره های بلاک انجام میشود(در انجمن تخصصی به صورت کامل توضیحات داده شده است).در سایت blockchain.info میتوانید هر نوع ارسال یا دریافت مالی بیت کوین را بررسی نمایید.از چه آدرسی ارسال شده و به چه ادرسی فرستاده شده٬مقدار انتقال و سایر مشخصات قابل پیگیری است.

۴.Bitcoincharts

Bitcoin charts

این سایت اطلاعات نموداری کاربر پسندی را ارایه میدهد.Bitcoincharts.com بیشتر تمرکز خود را برروی اطلاعات تکنیکال بازار بیت کوین نمودار های بلند مدت و کوتاه مدت و…قرار داده است. هر آنچه که یک سرمایه گذار در زمینه اطلاعات نموداری نیاز دارد در این سایت موجود است.

۵.CoinMarketCap

coin market cap

تنها در این عرصه بیت کوین وجود ندارد.تعداد زیادی از کوین های متفرقه و بعضا مهم نیز به مانند لایت کوین ٬ دارک کوین ٬ ریپل و…در رده های بعدی بیت کوین قرار گرفته اند و شما میتوانید این کوین های مهم و گردش مالی و سایر اطلاعات آنها را در سایت CoinMarketCap مشاهده کنید.در حال حاضر در این سایت ۴۶۲ ارز دیجیتال به ثبت رسیده است.

۶.Bitnodes

bitnodesوبسایت Bitnodes گستردگی شبکه بیت کوین را در سراسر دنیا نشان میدهد که چه تعداد کاربر در نقاط مختلف دنیا از کیف پول ٬حساب کاربری و سایر موارد این سیستم مالی استفاده میکنند.

۷.Wizbit

wizbit

در وبسایت Wizbit اخرین بلاک های استخراج شده و تراکنش های جدید به صورت realtime و لحظه ای با تکنیک بصری جذابی قابل پیگیری است.

۸.Blockr.io

blockr block reader

Blockr.io وبسایت دیگری است که تمرکز اصلی این وبسایت نیز بر روی block chain قرار دارد.اما فقط به بیت کوین محدود نمیشود و شما میتوانید سایر کریپتوکارنسی ها را نیز در این سایت در زمینه بلاک ها و ضریب سختی حال حاضر و آینده و… مورد بررسی قرار دهید.

با عضو شدن در فروم پارس بیت کوین در جدیدترین مسایل فنی و تخصصی دنیای کریپتو ها شرکت کنید

www.parsbtc.com/forum

تمامی حقوق محفوظ و متعلق به پارس بیت کوین میباشد.کپی مطالب سایت تنها با ذکر منبع و لینک سایت امکان پذیر است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *