کلاهبرداری یکی از کاربران در فروم پرشین تولز

No Comment
اخبار بیت کوین
1
0

هم اکنون مدیر محترم بخش خرید و فروش سایت پرشین تولز طی اطلاعیه ای فردی را شناسایی نموده٬که اقدام به چند فقره کلاهبرداری نموده لذا از کاربران گرامی تقاضا میشود در خرید و فروش ها نهایت دقت را به عمل آورند تا متضرر نشوند.

متن خبر بدین شرح است:

دوستان ، همکاران و تمامی کاربران عزیز به این نکته دقیقا توجه فرمایید

امروز گزارش های زیادی به دست من رسیده که دانیال جلودار یوزر محروم شده : http://forum.persiantools.com/members/takdns.152989/ که این یوزر اصلی این کاربر در این انجمن میباشد و حداقل بالای 10 اکانت دیگر از این شخص به علت کلاه برداری و موارد مشابه بن دائم شده است به تازگی با استفاده از حساب های ریالی جدید به نام جدید اقدام به کلاه برداری از چندین نفر از همکاران (شغلی) در این بخش نموده و همچنین سایر کاربران عزیز دیگر .
امروز از این یوزر سابق 3 اکانت کاربری دیگر نیز بن دائم شد که عبارت است از :

http://forum.persiantools.com/

و

http://forum.persiantools.com/members/s-sheko.329356/

و

http://forum.persiantools.com/members/blind.316345/

همکاران و تمامی کاربران دقت کنید ارز دیجیتال قانونی هیچ موقع زیر قیمت اسکناس نیست و حتی هم قیمت اسکناس این کلا غیر ممکن هست . در بعضی از موارد خاص کسانی که درآمد اینترنتی قانونی دارند به علت سریع نقد شدن این ارزها حتی حاضر به فروش 100 تا 200 تومان زیر قیمت هستند که اشتباه بزرگی نیز مرتکب میشوند ولی افراد معلوم الحال مشابه مثل شخص نامبرده از همین دلیل سوء استفاده میکند و به این شیوه اقدام به کلاه برداری میکند . لذا تمامی تاپیک های این بخش به مدت 24 ساعت قفل میشوند برای اطلاع همگی از این نوشته و اتمام حجت با سایر کاربران . بحث هک شدن نام های کاربری در پرشین تولز جدیدا داغ شده هست به شخصه این موضوع رو به هیچ عنوان درست نمیدونم به دلیل اینکه شما 5 بار کافی هست کلمه عبور خود رو اشتباه وارد کنید و اکانت کاربری شما برای مدت خواصی غیر فعال میشود و حتما به ایمیلی که در پروفایل کاربری خود ثبت کردید یک ایمیل آگاهی ارسال میکند در باب ورود متوالی کلمه عبور اشتباه . این روش و ادعا هک شدن نام کاربری نیز شگرد دیگر این فرد است . 

شماره حساب هایی که اخیرا استفاده کرده است :

Saman : 9141-24-1230739-1
Mellat : 860977837 به نام مریم درستی
ای دی یاهو : am.khoshshans
و همچین شماره کارتی به نام : سید اسماعیل شکوهی

این پست به منزله اتمام حجت با تمامی کاربران در خصوص این فرد میباشد . متاسفانه با وجود مالبخته کسی از این شخص شکایت قانونی نکرده و یا دنبال اون رو نگرفته که حکم جلب غیابی این شخص رو از مجاری قانونی کشور گرفته . بنده فقط میتونم در مورد و شیوه این شخص اطلاع رسانی کنم و جلوی فعالیت این شخص رو به محض اطلاع بگیرم و متاسفانه بیشتر از این کاری از دست من برنمیاد. در ثانی در این انجمن پس از پیگیری بنده و سایر مدیران ارشد Bhrzk و Pilot برای امنیت مالی کاربران این قانون گذاشته شد که تنها فروشندگان معتبر حق فروش ارز را دارند و همان طور که مشاهده میکنید به شدت این مورد بررسی و اعمال قوانین انجام میشود به این مساله دقت کنید و هر ارزونی دلیل بر این نمیشه که سرمایه خود رو به راحتی به باد بدید

تاپیک به مدت 24 ساعت قفل شد

منبع : پرشین تولز

Website Comments

POST A COMMENT.