اخبار هفتگی

No Comment
اخبار بیت کوین
0
1

Summer-Colour-Wallpaper

با نزدیک شدن به فصل گرما٬مشاهده میشود افرادی که با کارت گرافیک به ماینینگ مشغول هستند دچار مشکلات حرارتی شده اند٬عده ای از ماینینگ دست کشیده و اقدام به فروش قطعات خود میکنند و شاید سرمایه گذاری برای نسل بعدی دستگاههای استخراج یعنی اسکریپت اسیک ها پیش روی خود قرار داده اند.

در هفته ای که گذشت قیمت ها نوسان شدیدی نداشت و قیمت هر واحد بیتکوین در حدود ۵۰۰ دلار ثابت ماند.ارزهای رمزنگاری شده به صورت ملایم و مدیریت شده رو به گسترش میروند٬تبلیغات٬نشست ها و کنفرانس های گوناگون٬قرارداد های کوچک و بزرگ تجاری رو به افزایش است و ارقام مبادله شده در این میان نیز همچنین.

انتظار میرود با ورود دستگاههای نسل جدید برای لایتکوین و کریپتو های مشابه بازار دچار دگرگونی شود٬همان اتفاقی که حدود ۲ سال پیش برای بیتکوین روی داد.در این میان Scrypt-N ها نیز جای خود را برای کارت های گرافیکی به مرور تثبیت میکنند و از پتانسیل این کارت ها استفاده خواهند نمود.

وضعیت قیمت دلار نیز کمی نابسامان به نظر میرسد و امروزهرواحد دلار در بازار آزاد به قیمت ۳۳۰۰ تومان به فروش میرسد.آنچه که به دور از ذهن نیست٬پیشرفت هرچه بیشتر کریپتو ها برای ایجاد سیستم منسجم تر و با امنیت بیشتر میباشد٬به طوری که بیتکوین در حدود ۴ سال پیش٬بیش از چند ده سنت ارزش نداشت.و به همین دلیل سرمایه گذاری در این عرصه به صورت بلند مدت تحقق خواهد یافت و نه در مدت محدود و بدون برنامه ریزی.

به زودی٬فروشگاه آنلاین پارس بیتکوین

با همیاری چندتن از دوستان مشغول اماده سازی فروشگاه آنلاین سایت هستیم که امکان خرید محصولات دیجیتال٬گوشی موبایل٬لپتاپ٬انواع گیفت کارت و …چه با بیتکوین و چه با وجه رایج کشور عزیزمان میسر خواهد بود.قیمت ها نیز به روز و مناسب در نظر گرفته شده و ارسال کالا ها در کمترین زمان ممکن صورت خواهد پذیرفت.

بدین شکل اولین وبسایت در ایران خواهیم بود که فروش کالا در قبال دریافت بیتکوین را به انجام خواهیم رساند٬البته این فرایند به مرور در سیستم گنجانده میشود و در ابتدا فروش  کالا در قبال پرداخت ریال صورت خواهد پذیرفت.

همچنین از سرمایه گذاران و همچنین افراد متخصص در زمینه طراحی وبسایت و برنامه نویسی دعوت به همکاری می نماییم.سرمایه گذاری ها در بخش های مختلفی از جمله فروش محصولات بر روی سایت و همچنین در زمینه ارزهای رمزنگاری و…به انجام خواهد رسید.برای اطلاعات بیشتر با ما در ارتباط باشید: info@parsbtc.com

با تشکر

پارس بیتکوین

Website Comments

 1. dariush
  پاسخ دادن

  سلام
  به نظرتون با ورود دستگاه های جدید استخراج لایت کوین قیمت افزایش پیدا میکنه یا کاهش ؟
  این نوسان در چه حد خواهد بود؟

  • admin
   پاسخ دادن

   پیش بینی راجع به قیمت کمی سخت و دشوار هست اما در مورد بیتکوین٬حدود دو سال پیش با آمدن دستگاه های اسیک افت قیمت و پس از اون رشد آهسته ی قیمت در طول دوره ای ۶ ماهه رو شاهد بودیم اما در مورد لایتکوین نمیشه مقایسه ی این چنینی انجام داد و کمی پیش بینی سخت تر هست.

POST A COMMENT.